Aqua Fitness

Aqua Fitness — силове заняття, спрямоване на розвиток серцево-судинної та дихальної систем. Проводиться як на мілководді, так і на глибокій воді з використанням спеціального обладнання. Рекомендується для людей із середнім рівнем підготовки.

Як проходять заняття з аквафітнесу?

Всі заняття проходять у воді. Тренування починається з розминки з використанням базових рухів аквааеробіки, відбувається підготовка тіла до подальших навантажень і адаптація до води.

Після розминки йде основний блок, який включає в себе різні вправи на всі м'язові групи, використовується різне спеціальне обладнання: гантелі, рукавички, пояси, досточки.

Заняття може будуватися невеликими сетами з чергуванням інтенсивності навантаження на м'язові групи або ж виконуватися в один підхід з ретельним відпрацюванням кожної вправи. Між сетами і вправами завжди робиться необхідна пауза для відновлення дихання і підтримки пульсу в необхідної «фітнес-зоні».

Заняття обов'язково закінчується заминкою і вправами на відновлення.

Кому підходить Aqua Fitness

Залежно від ступеня навантажень заняття підійдуть усім, незалежно від рівня підготовленості. Єдине обмеження — можливі медичні протипоказання.

Результати

Аквафітнес дозволяє підтримувати тонус організму, омолоджує шкіру, допомагає скинути зайву вагу і слугує своєрідним стартовим майданчиком для тих, хто планує в майбутньому займатися більш інтенсивними вправами.

Це особливо актуально для тих, хто відновлюється після травм або пологів, а також для людей літнього віку, які всерйоз займаються своїм здоров'ям. Для тих же, хто хоче поліпшити розтяжку м'язів, заняття аквафітнесом стануть просто незамінними, оскільки в такому випадку навантаження на організм значно менше, що дозволить досягти бажаного результату в короткі терміни без негативних наслідків.

Тренери з Aqua Fitness

Аквафітнес для вагітних

Під час вагітності жінкам протипоказані надмірні навантаження, тому саме аквафітнес дозволить підтримувати своє тіло в тонусі й при цьому оберігати організм від зайвих фізичних впливів.

Обумовлено це в першу чергу тим, що всі заняття проходять виключно у воді, при чому її рівень варіюється в залежності від ступеня навантаження.

  1. Мінімальний. В такому випадку рівень води доходить до стегон, тим самим дозволяючи проводити заняття навіть з тими людьми, хто не вміє плавати. Основний напрямок таких занять — зміцнення м'язів ніг, а також сідниць.
  2. Середній. Вода при таких тренуваннях досягає рівня грудей, що дозволяє виконувати більший комплекс вправ. При активних заняттях відчутно покращується стан шкіри, а також скидається зайва вага.
  3. Високий. Глибина у басейні перевищує людський зріст, завдяки чому людина, що займається, знаходиться в постійній напрузі. В такому випадку тонізуючий ефект на все людське тіло досягає максимуму. При цьому задіюються абсолютно всі групи м'язів, що також служить вагомим аргументом на користь подібних занять.

Крім вагітних, такі заняття відмінно підійдуть і для літніх людей, допомагаючи їм підтримувати загальний тонус організму.

Протипоказання для аквафітнесу

Одним з найбільш вагомих переваг цього виду тренувань залишається той факт, що ним може займатися практично кожен, незалежно від віку чи ваги. Рідкісні винятки все ж бувають, але в цілому такі заняття доступні практично будь-кому.

Аквафітнес у «Гран-Прі»

Цей вид занять в басейні вважається одним із найбільш популярних і затребуваних для певної категорії відвідувачів фітнес-клубу «Гран-Прі», тому тут створені ідеальні умови для виконання комплексу різних занять.

Наші тренери мають найвищий рівень кваліфікації та допоможуть в підборі занять для конкретної групи людей відповідно до їхніх фізичних можливостей, ваги та інших факторів. Якщо ви всерйоз хочете зайнятися своїм тілом і досягти результатів, то послуги «Гран-Прі» вам неодмінно знадобляться. Такі тренування подарують відчутний результат і масу позитивних емоцій!

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top