Aqua Mama

Aqua Mama — заняття для майбутніх мам, в основі якого покладені спеціальні вправи, що чинять сприятливий вплив на організм вагітної жінки. Проводиться на глибокій воді.

Як проходять заняття Aqua Mama?

Всі заняття проходять у воді. Урок починається з розминки з використанням базових рухів аквааеробіки і суглобової гімнастики. Завдання такої розминки — плавно підготувати тіло до подальших навантажень.

Основний блок включає в себе спеціальні вправи для майбутніх мам. Завдання тренування — поліпшення кровообігу, розвантаження хребта і зміцнення м'язового корсету. Це тренування будується з урахуванням фізіології та потреб майбутніх мам.

Заняття обов'язково закінчується заминкою і вправами на відновлення.

Кому підходять тренування Aqua Mama

Тренування підходять для майбутніх мам, які не мають протипоказань до занять фізичною активністю.

Результати

Прекрасне самопочуття, м'язовий тонус і гармонія тіла майбутньої мами завдяки:

  • поліпшенню роботи кровоносної системи;
  • зміцненню м'язів тазового дна;
  • покращенню обміну речовин;
  • контролю набору зайвої ваги;
  • поліпшенню емоційного стану.

Можна з повною впевненістю стверджувати, що такий вид гімнастики служить відмінним засобом для покращення стану майбутніх мам і дозволяє повноцінно підготуватися до пологів.

Тренери з Aqua Mama

Протипоказання і рекомендації щодо тренувань Aqua Mama

Комплекс вправ Aqua Mama орієнтований в першу чергу на майбутніх породіль, тому ним можуть займатися практично всі вагітні жінки, яким дозволені помірні фізичні навантаження.

Що стосується винятків, то вони бувають у разі протипоказань з боку лікарів, а також на останніх термінах вагітності. Також не варто займатися «аквамама» в разі ризику викидня, при різних хронічних захворюваннях, а також сильному токсикозі.

Фахівці рекомендують перед заняттям запастися якісною питною водою, не починати вправи на голодний шлунок або після недосипу, а також вибирати максимально зручний купальник, який не буде утрудняти рухів.

Інтенсивність навантажень і контроль за ними

Найважливіша вимога полягає в тому, що перед початком занять з Aqua Mama слід проконсультуватися з лікарем. Якщо протипоказання відсутні, то приступати до тренувань можна практично на будь-якому терміні вагітності. Єдина рекомендація полягає в тому, що на початкових етапах вистачить одного заняття на тиждень.

При цьому необхідно прислухатися до свого організму і в разі будь-якого дискомфорту консультуватися з тренером і гінекологом. Якщо неприємні відчуття виникли лише один раз, то приступати до наступного тренування можна через кілька днів. Якщо ж кожне заняття викликає дискомфорт, то слід звернутися за допомогою до фахівця, щоб уникнути негативних наслідків.

Aqua Mama у фітнес-центрі «Гран-Прі»

Відміна риса нашого фітнес-центру в тому, що тут працюють справжні професіонали, які мають масу теоретичних і практичних знань. Наші тренери за сумісництвом ще й дуже хороші психологи, завдяки чому кожне заняття з майбутніми мамами стає вельми приємним емоційним заняттям.

Пізнання в медицині й правильний підхід під час занять допоможуть кожній гості уникнути надмірних навантажень і отримати від тренувань максимум користі без шкідливого впливу на організм. Вам неодмінно варто відвідати «Гран-Прі», якщо ви хочете бути повністю підготовленими до народження здорової дитини та уникнути негативних наслідків пологів.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top