Aqua Noodles

Aqua Noodles — заняття, спрямоване на розвиток сили, м'язової витривалості та координації рухів. Проводиться як на мілководді, так і на глибокій воді з використанням спеціальних гнучких палиць — нудлів.

Як проходять заняття Aqua Noodles

Всі заняття проходять у воді. Тренування починається з розминки з використанням базових рухів аквааеробіки, протягом якої відбувається підготовка тіла до подальших навантажень і звикання до води.

Після розминки йде основний блок, який включає в себе різні вправи на всі м'язові групи з використанням noodles. Основний блок може будуватися по-різному, в залежності від дня тренування і вибору тренером певної програми. В основному заняття складається або з блоків, що включають невеликі сети, або вибудовується за принципом виконання вправ в один підхід з подальшим чергуванням інтенсивності навантаження, вправ на різні м'язові групи і відпочинку між вправами.

Заняття обов'язково закінчується заминкою і вправами на відновлення.

Кому підходить Aqua Noodles

Клас Aqua Noodles підходить людям з абсолютно різним рівнем фізичної підготовки.

Результат

Завдяки специфіці тренувань з нудлами можна розвивати абсолютно різні групи м'язів, при цьому досягати відчутних результатів за досить короткий проміжок часу. Також варто відзначити й інші переваги подібних занять:

  • поліпшення координації;
  • можливість витратити велику кількість калорій;
  • різноманітність вправ;
  • розробка повноцінних занять для дітей.

В силу специфіки занять і постійної їх зміни помітен відчутний приріст м'язової маси і скидання зайвої ваги. Ще одна особливість полягає в тому, що за рахунок рухомих елементів нудлів можна комплексно розраховувати рівень навантаження, збільшуючи або зменшуючи його в міру необхідності.

Існують десятки повноцінних вправ з гнучкими палицями, і кожен досвідчений тренер може запропонувати клієнту унікальні варіанти тренувань, розраховані на максимальну результативність — в залежності від конституції тіла, рівня фізичної підготовки та інших параметрів.

Тренери за напрямком Aqua Noodles

Aqua Noodles: як зробити тренування в басейні більш результативним 

Такий вид аквааеробіки, як «акванудлс», значно відрізняється від традиційних занять за рахунок використання специфічного інвентарю. Нудли являють собою м'які непотопаючі палиці різного діаметру і довжини, які дозволяють навіть найпростішу вправу ускладнити і зробити більш ефективною.

Важливою особливістю Noodles-аквааеробіки є той факт, що вона практично не має вікових обмежень і підходить для людей з абсолютно будь-яким рівнем фізичної підготовки. Саме варіативність виконуваних вправ робить методику настільки дієвою і ефективною.

Важливо зазначити, що для досягнення максимального результату при кожному занятті варто звернути увагу на правильне екіпірування — захисні окуляри, купальний костюм і спеціальне взуття дуже сильно знадобляться. Особливо це стосується взуття, що дозволить зберегти баланс тіла на слизькій поверхні.

Можливі протипоказання

У більшості випадків такий вид аквааеробіки доступний кожному без особливих обмежень. Проте людям літнього віку слід ставитися до занять максимально обережно, оскільки вони вимагають чіткої координації рухів і вміння тримати баланс тіла.

Також нудли будуть не зовсім доречними при виконанні занять з відновлення після травм на початкових етапах. В цілому ж це відмінний вид аквафітнесу, який підійде практично кожному.

Aqua Noodles в «Гран-Прі»

Наші профільні тренери допоможуть розробити унікальну систему занять, орієнтовану на кожну конкретну людину, при цьому дотримуючись суворих вимог безпеки. Окремим приємним бонусом стане вартість аквааеробіки в нашому фітнес-центрі, яка сповна компенсується високим рівнем професіоналізму персоналу та ефективністю кожного окремого заняття.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top