Belly Dance

Опануйте глибоке і багатогранне мистецтво Belly Dance у фітнес-клубі «Гран Прі». Запальний танцювальний клас, натхненний культурою Сходу, допоможе побудувати гармонійні відносини з власним тілом, прокачає м'язи і підвищить самооцінку.

Як проходять заняття з Belly Dance

Навчитися танцю живота при належному старанні вийде швидко — вже через декілька тренувань буде помітний прогрес. Тренер завжди звертає увагу на рівень підготовки, пропонуючи цікаві модифікації танцю для новачків і просунутих.

Унікальна і непередавана енергетика, зменшення стресу, поліпшення настрою — це все про східні танці. Структура занять побудована таким чином, аби тіло поступово підготувалося до навантаження, а ви отримували заряд енергії.

  1. Танцювальна розминка (близько 5—7 хвилин) включає рухи для всього тіла і сприяє швидкому розігріву м'язів. Ви звикнете до музики і ритму.
  2. Основна частина (35—40 хвилин) — головна страва заняття. Під керівництвом тренера розучуються і відточуються танцювальні комплекси у східному стилі, а кожен рух детально опрацьовується.
  3. Заминка (5—7 хвилин) допомагає сконцентруватися на диханні й відновити його нормальний ритм, включає вправи на розтяжку для поліпшення гнучкості тіла і релаксації.

Спробуйте Belly Dancing, навіть якщо ніколи до цього не займалися груповими танцями, і ви гарантовано полюбите заняття. Жіночна фігура з тонкою талією стане приємним бонусом до викиду ендорфінів!

Кому підходять танці живота

Уроки танцю живота в Києві — незабутній досвід, і отримати його можуть всі охочі. Хочете гарно, витончено рухатися, насолоджуватись гармонією з власним тілом — сміливо купуйте абонемент і приходьте на найближчі заняття.

Дотримуйтесь вказівок тренера, прислухайтеся до організму під час східних танців, не перенапружуйтеся, і танець живота гарантує позитивний результат через кілька тижнів. Поліпшення самопочуття і підвищення витривалості, легкість, граціозність і віддача тіла в кожному русі — заради цього точно варто навчитися тонкому мистецтву Belly Dance.

Танцювальний клас підходить жінкам з будь-яким рівнем підготовки, комплекцією та віком. Відчуйте запальний ритм тренувань в «Гран-Прі»!

Результати занять у клубі Grand-Prix

Як і будь-які інші східні танці, граціозний танець живота дає хороше фізичне навантаження, допомагаючи боротися із зайвою вагою і сантиметрами на талії. Регулярні тренування — секрет красивої фігури з жіночними вигинами, яка однозначно стане більш підтягнутою і гарною.

Величезний плюс регулярних занять — поступове вирівнювання хребта, що позитивно позначається на поставі, загальному самопочутті та стані спини. Також поліпшується робота серцево-судинної системи, зв'язки стають більш гнучкими.

Дізнатися інформацію про роботу фітнес-клубу можна за телефоном або на сайті. Прокачайте свої танцювальні навички разом з «Гран-Прі»!

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top