Cycle*

Заняття з використанням спеціального велотренажера (імітація велогонки). Успіх програми полягає в ефективному спалюванні 600—900 калорій за 1 годину роботи. Сприяє зміцненню і розвитку витривалості серцево-судинної системи.

Структура заняття

Протягом всього заняття ви крутите педалі, починаючи роботу в низькоінтенсивному режимі протягом 5—7 хв., поступово збільшуючи інтенсивність і ступінь опору (за допомогою спеціальної ручки, що знаходиться на вашому велотренажері).

В середині заняття інтенсивність чергується, доходячи до максимальної та опускаючись до мінімальної для відновлення дихання.

В кінці заняття відбувається заминка і стретчинг.

Кому підходить

Заняття для підготовлених, з певним стажем тренувань і для тих, хто не має протипоказань для занять спортом.

Результат

Близько 1000 калорій, спалених за 1 годину роботи, тренування витривалості й серцево-судинної системи, ну і приголомшливий жироспалювальний ефект.

Основні переваги занять Cycle

Для багатьох заняття з сайклінгу стануть чудовою альтернативою відразу декількох груп тренувань, дозволяючи (при правильному підході) задіяти практично всі групи м'язів. Основна особливість cycle тренування полягає в тому, що в ній динамічно змінюється темп навантажень і їхня тривалість, що робить його схожою на кардіо, при цьому забезпечуючи куди більш відчутний ефект.

Багато в чому вправи сайкл схожі на катання на звичайному велосипеді, хоча конструкція самого тренажера дещо відрізняється, а навантаження досягаються за рахунок чергування рухів у сидячому і стоячому положенні. Також на ефективність тренувань впливають такі параметри:

  • необхідна швидкість обертання педалей;
  • контрольований рівень опору;
  • розміщення корпусу тіла у залежності від осі обертання.

Завдяки цьому сайкл-аеробіка практично повністю симулює рух на велосипеді  пересіченою місцевістю з постійною зміною інтенсивності обертання і збільшенням швидкості. Така методика ідеальна для схуднення і за цим показником багаторазово перевершує біг і деякі інші види занять.

Контроль інтенсивності тренувань

Частота й інтенсивність навантажень визначаються за досить простим принципом і залежать виключно від очікуваного результату. Якщо йдеться про підтримку фізичної форми і поступове нарощування м'язової маси, то вистачить два-три заняття на тиждень. При активному скиданні зайвої ваги частоту відвідувань тренажерного залу слід збільшити до чотирьох разів.

Рівень навантаження можна досить точно налаштувати в залежності від реальних потреб за рахунок регулювання сили опору педалей, тому на кожному груповому занятті можуть займатися люди з різним рівнем фізичної підготовки. Сайкл від целюліту допомагає так само ефективно, як і багато інших вузькоспрямованих методик, оскільки під час занять істотно збільшується частота серцебиття, поліпшується приплив крові до м'язів і відновлюється пружність і еластичність шкіри.

Кому не варто займатися

Оскільки підвищені фізичні навантаження зі змінною інтенсивністю досить сильно впливають на людський організм, займатися таким видом спорту слід тим, хто володіє необхідним рівнем підготовки і не має медичних протипоказань.

Також до категорії ризику потрапляють люди зі слабкими суглобами, оскільки специфіка занять призводить до підвищеного навантаження на них — сайкл-екстрим у такому випадку краще обійти стороною.

Заняття сайкл в «Гран-Прі»

Наш фітнес-центр дозволяє максимально ефективно займатися на якісному обладнанні й досягати відчутних результатів у процесі кожного тренування, орієнтованого в першу чергу на скидання зайвої ваги.

Варто відокремити досвідчених тренерів, які здатні підібрати максимально ефективний комплекс вправ для сайклінг у залежності від підготовленості учасників групи. Завдяки цьому інтенсивність і тривалість навантаження йде виключно на користь, дозволяючи уникнути тієї перенапруги, що може негативно позначитися на організмі.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top