Deep Aqua

Тренування, що розвиває координацію, зміцнює серцево-судинну і дихальну системи. Проводиться на глибокій воді з використанням підтримуючого пояса і спеціальних рукавичок з перетинками.

Структура заняття

Всі заняття проходять у воді. Тренування починається з розминки з використанням базових рухів аквааеробіки, її завдання — підготувати тіло до подальших навантажень і адаптуватися до води.

Основний блок включає в себе різні вправи на всі м'язові групи з використанням спеціальних рукавиць, що дозволяє розширити діапазон вправ, а також збільшити навантаження та інтенсивність деяких вправ.

Використання спеціального пояса допомагає триматися на воді й виконувати вправи, не перевантажуючи при цьому верхню частину тіла.

Заняття обов'язково закінчується заминкою, вправами на відновлення дихання і стретчингом.

Кому підходить

Людям із середнім рівнем фізичної підготовки.

Результат

Безліч спалених калорій, відмінне тренування серцево-судинної системи, чудовий м'язовий тонус всього тіла і прекрасне самопочуття.

Тренери за напрямком Deep Aqua

Основні особливості занять

Словосполучення Deep Aqua передбачає тренування в глибокій воді, що вважається найбільш складними серед всього комплексу вправ з аквааеробіки. Саме тому в якості додаткового інвентарю використовуються спеціальні рукавички з перетинками і підтримуючий пояс.

Обидва ці елементи екіпірування дозволяють істотно збільшити кількість виконуваних вправ, а пояс слугує додатковою страховкою, дозволяючи трохи знизити навантаження на верхню частину тіла. Це дійсно необхідний захід, оскільки в процесі заняття ноги весь час не торкаються дна басейну, і навантаження на плечі та руки може виявитися надто великим.

В основному Deep Aqua орієнтовано на зміцнення м'язів спини, попереку і преса, хоча при правильно підібраному комплексі вправ дозволяє збільшувати м'язовий тонус організму в цілому.

Рівень інтенсивності навантажень

Оскільки такі заняття не дозволяють торкатися дна басейну, рівень підготовки людини повинен бути не нижче середнього. В такому випадку вправи будуть найбільш дієвими і не матимуть негативного впливу на організм.

Також багато в чому показник навантаження визначається комплексом вправ, який спочатку підбирає тренер під конкретну групу. При цьому особливих протипоказань за станом здоров'я цей вид тренувань не несе, за винятком загострень деяких захворювань.

Ефективність тренувань

Завдяки комплексному підходу зовсім скоро кожен отримує відчутний результат:

  • покращення загального м'язового тонусу;
  • стимуляція роботи серцево-судинної системи;
  • профілактика радикуліту на ранніх стадіях;
  • відновлення спини після травм;
  • загальне поліпшення стану організму.

Саме правильний підбір тренувань в комплексі з благотворним впливом води робить цей вид аквааеробіки відмінним варіантом для тих, хто хоче поступово покращувати свої фізичні показники, зміцнюючи тіло і підвищуючи ступінь навантаження з метою досягнення більш високих результатів.

При грамотному підході цей тип вправ дозволяє істотно підвищити рівень витривалості та досягати відчутних результатів у порівнянні з іншими заняттями, які проводяться не у воді.

Deep Aqua у фітнес-центрі «Гран-Прі»

Кожен наш клієнт отримує відчутні переваги, оскільки розробкою і проведенням тренувань займаються профільні фахівці з багаторічним досвідом. Завдяки цьому також можна підходити до процесу занять варіативно — з огляду на власні можливості.

Досягнення максимального результату в найкоротші терміни — головна мета наших тренерів, тому кожне заняття дає максимум ефекту. Особливо це стосується тих випадків, коли тренування відбуваються на регулярній основі.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top