Fat Burn

Аеробно-силове тренування, спрямоване на жироспалювання завдяки залученню всіх м'язових груп і роботі у високоінтенсивному режимі. 

Структура заняття

Заняття починається із загальної розминки (5—10 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших інтенсивних навантажень.

Тренування складається з багатоповторювальних підходів з чергуванням навантажень на м'язи, максимальний жироспалювальний ефект досягається за рахунок темпу і мінімальних пауз.

Кому підходить

Заняття підвищеної інтенсивності, тому необхідний певний тренувальний досвід. Також потрібно не мати протипоказань для занять спортом.

Результат

Це тренування підходить тим, хто хоче «підсушити» тіло, зміцнити серцево-судинну систему, прокачати всі м'язи за одне тренування, ну і спалити максимальну кількість калорій. В результаті ваше тіло віддячить вам чудовою формою.

Ключові особливості тренувань

Особливість Fat Burn від більшості інших типів тренувань полягає в тому, що воно гармонійно поєднує в собі традиційну аеробіку, яка доповнюється фізичними вправами.

Така комбінація дозволяє досягти максимального спалювання жиру, приросту м'язової маси, створення рельєфу і комплексної «сушки» організму. Секрет такої ефективності криється в інтенсивності самих вправ, які відрізняються високою динамікою і відсутністю проміжків для відпочинку.

Це своєрідне поєднання кардіо навантажень з використанням досить легкого інвентарю та виконанням базових вправ аеробіки саме за рахунок своєї інтенсивності приносить відчутні плоди:

  • максимально швидка втрата зайвої ваги;
  • поліпшення роботи серцево-судинної системи;
  • істотний приплив крові до м'язів;
  • напрацювання рельєфу і маси м'язів.

В процесі занять організм втрачає максимально можливу кількість калорій, тому, перш ніж приступати до тренувань, необхідно серйозно поставитися до питання правильного і збалансованого харчування.

Динаміка і результат

Гармонійне поєднання цілком посильних для людського організму навантажень, активних рухів тіла і стабільно високого рівня інтенсивності проведення заняття дає повноцінний результат, дозволяючи отримати все найкраще, що пропонує кожен окремий вид занять, комбінований в Fat Burn.

Примітно, що найбільш ефективно подібні вправи впливають на зону преса, сідниці, спину і поперековий відділ. Саме ці області людського тіла найменш сприйнятливі до процесу спалювання жирів, тому настільки благотворний вплив на них під час занять повністю виправдовує всі витрачені зусилля.

Для досягнення максимального результату важливо дотримуватися графіка тренувань і проводити їх на регулярній основі. Оскільки вправи досить виснажливі та вимагають жорсткого контролю дихання, не варто «працювати на знос». Куди більш ефективним буде підбір рівня інтенсивності відповідно до реальних можливостей організму — лише потім поступово можна нарощувати навантаження.

Допомогти в цьому можуть досвідчені тренери, здатні правильно оцінити рівень фізичної підготовки і підібрати оптимальний комплекс занять з урахуванням його частоти та інтенсивності. В такому випадку тренування почнуть приносити оптимальний результат в досить короткі терміни.

Fat Burn з кращими тренерами «Гран-Прі»

Активні жироспалювальні тренування, які пропонує фітнес-центр «Гран-Прі», стануть відмінним варіантом для тих, хто цінує свій час і націлений на отримання максимального результату з мінімальними витратами часу.

У цьому допоможуть наші профільні тренери, які на професійному рівні оптимізують різні види навантажень таким чином, щоб забезпечити необхідний рівень зниження ваги без можливих шкідливих наслідків для організму.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top