Feet Health + Stretching

Здоров'я опорно-рухового апарату неможливе без гнучких, еластичних стоп. На цю частину тіла припадає величезне навантаження, а тривале носіння підборів, неправильно підібране взуття тільки погіршують ситуацію. Однак повернути нормотонус м'язів можна — потрібно лише придбати абонемент на авторський клас Feet Health у фітнес-клубі «Гран-Прі».

Що ми робимо на заняттях Feet Health + Stretching

Так як стопа складається з великих і дрібних м'язів, розташованих шарами, важливо приділяти увагу кожній групі. Ослаблений стан м'язового корсету може призвести до аномальних рухів у підйомі, що потенційно перейдуть у проблеми з колінами, нижнім відділом хребта, стануть причиною болю і дискомфорту.

Усунути перенапруження, пов'язане з великими фізичними навантаженнями, можна за допомогою розтяжки стоп. Своєчасне виконання спеціальних вправ знизить ймовірність отримання травми і поліпшить загальний стан ніг.

Авторський клас «Гран-прі» спрямований на поліпшення діапазону рухів і розігрів стоп, підвищення їхньої гнучкості.

  1. Розминка протягом 5 хвилин включає виконання загальних вправ. Тренер приділяє увагу диханню, підготовці суглобів і пре-стретчингу на всі м'язові групи.
  2. Основна частина триває 35—40 хвилин і поділяється на два блоки. Тренування будується на розтяжці та досягненні мобільності м'язів — такий підхід знімає напругу і покращує рухливість. Заняття навіть включають вправи на зміцнення і відновлення стабільного стану м'язових груп, їхнього нормального тонусу.
  3. Коротка заминка сприяє релаксації та відновленню, нормалізує дихальний ритм.

Іноді тренування проходять у режимі класичного стретчингу — вправи для стоп логічно і гармонійно чергуються з вправами на розтяжку.

Переваги розтяжки стоп для вашого здоров'я

Гнучкість — запорука гарного самопочуття і релаксації всього тіла, що й так знаходиться в стані постійних навантажень і стресу. Загальне здоров'я багато в чому залежить від еластичності м'язових тканин.

Тренування Feet Health + Stretching допоможуть м'язам стопи повноцінно виконувати підтримуючу функцію, прибираючи хворобливі відчуття і підтримуючи здоров'я стопи. Заняття проходять щотижня і побудовані таким чином, щоб показники сили і гнучкості нарощувалися поступово — це гарантує відсутність перевантаження голеностопу і ніг в цілому.

Тренування з розтяжки стоп у клубі Grand-Prix

Фітнес-клуб «Гран-Прі» в центрі Києва забезпечує комфортні умови для групових тренувань на стретчинг стоп. Заняття проводяться за оптимальною схемою, при цьому рівень індивідуальної підготовки завжди враховується.

Інвестиції в здоров'я завжди окупаються, тому не відкладайте придбання абонемента. Поєднуйте стретчинг стоп із загальною розтяжкою тіла й іншими спортивними напрямками і помітите, як самопочуття поліпшується після кожного відвідування залу!

Уточнити режим роботи фітнес-клубу можна за телефонами (044) 230 2000, 230 2001.

 
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top