Interval Functional

Аеробне тренування, побудоване на чергуванні аеробних і силових функціональних вправ як з власною вагою, так і з використанням різного обладнання: степ-платформ, гантелей, бодібарів, амортизаторів.

Особливістю даного заняття, як і будь-якого інтервального тренування, є чергування аеробних і силових блоків, що має відмінний жироспалюючий ефект. У тренуванні задіяні не тільки базові вправи, але і вправи функціонального характеру, які чинять позитивний вплив на роботу м'язів-стабілізаторів, а також тіла в цілому.

Мабуть, це одне з найбільш ефективних тренувань. Заняття можуть вибудовуватися по-різному, але в основному вам запропонують блоки (аеробні та силові, функціональні), які будуть чергуватися між собою. Протягом тренування ви опрацьовуєте велику кількість м'язових груп, у тому числі м'язів-стабілізаторів, що має позитивний ефект.

Структура заняття

Заняття починається із загальної розминки (5—10 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших інтенсивних навантажень.

Організація заняття залежить від вибору тренера, підготовленості, а також можливих побажань групи.

Інтервальне тренування може складатися з:

  • класичних блоків: аеробних, силових і функціональних, що чергуються між собою;
  • кругових інтервалів, що повторюються два — три рази протягом тренування;
  • спеціальних «станцій» (вправ), якими ви обмінюєтеся з вашими колегами протягом тренування;
  • роботи міні-сетами з чергуванням високо- і низькоінтенсивного навантаження.

Кому підходить

Заняття підвищеної інтенсивності, тому необхідний певний тренувальний досвід, а також важливо не мати протипоказань для занять спортом.

Результат

Інтервальне тренування підходить тим, хто хоче «підсушити» тіло, зміцнити серцево-судинну систему, прокачати всі м'язи за одне тренування, ну і спалити максимальну кількість калорій. В результаті ваше тіло віддячить вам чудовою формою.

Ключові відмінності

Оскільки інтервальні функціональні тренування принципово відрізняються від більшості інших видів аеробіки своєю різноманітністю, то і ефективність їх набагато вища. Обумовлено це в першу чергу тим, що в процесі занять задіяні абсолютно різні групи м'язів, причому саме ті, які найчастіше використовуються людиною в побуті.

Ця принципова відмінність від силових вправ більш ефективно розвиває мускулатуру тих груп м'язів, які дозволяють поліпшити координацію рухів і поставу, підвищити витривалість і тонус організму в цілому.

Також до числа переваг занять Interval Functional слід віднести можливість активного розвитку в міру зростання навантажень. Чергування різних вправ, включаючи силові, постійний приріст ваги снарядів і підвищена інтенсивність самих занять забезпечують максимальний результат при цілком розумних і адекватних навантаженнях.

Навіщо це потрібно

Найвагоміший аргумент на користь Interval Functional — різноманітність. Завдяки індивідуальному підходу кожен отримує рівномірне навантаження на всі групи м'язів, завдяки чому тіло розвивається органічно. При тих же силових навантаженнях ефект досягається виключно в одному певному напрямку, та й рівень напруги під час таких занять набагато вище.

За рахунок цього заняття Interval Functional можна назвати ідеальним варіантом для тих, хто не прагне спортивної кар'єри, але все ж хоче «створити» собі бездоганне тіло — струнке, підтягнуте і витривале, готове до більшості стандартних навантажень, які зустрічаються повсюдно.

Interval Functional в «Гран-Прі»

Заняття в нашому фітнес-центрі задовольнять запити кожного клієнта, оскільки ми пропонуємо індивідуальний підхід. Необхідний рівень навантажень і підбір конкретних вправ у процесі тренувань дозволить досягти відмінного результату в досить короткі терміни.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top