Legs +

Клас, орієнтований на детальне опрацювання м'язів ніг з використанням різного обладнання (бодібари, гантелі, обважнювачі, резинки), з використанням як базових, так і ізольованих вправ, що дозволяє максимально ефективно працювати над "проблемними зонами", привести в тонус м'язи і досягти їхньої відмінної форми.

Структура заняття

Будь-яке заняття починається з розминки, на яку виділяється, як правило 5—7 хвилин. Таким чином, ми готуємо тіло до подальшої роботи. Це необхідно робити, щоб уникнути травм, а також плавно підняти пульс до робочої зони (120—140 ударів за хвилину).

Основна частина заняття займає 30—40 хвилин і включає в себе як базові, так і ізольовані вправи для м'язів ніг. Це чудове поєднання дозволяє зробити максимальний акцент на опрацювання «проблемних зон» і досягти досить швидких бажаних результатів.

Кому підходить

Підходить для всіх охочих, оскільки на занятті ми використовуємо різне обладнання різної ваги. Це дозволяє підібрати індивідуальне навантаження для кожного.

Результат

Перший відчутний ефект досягається вже після перших 2—3 тижнів стабільних занять: відмінний м'язовий тонус і зменшення об'ємів м'язів ніг.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top