Lower TNT

Це опрацювання нижньої частини тіла, з використанням ізольованих вправ і перебуванням при цьому в партері, що дозволяє прибрати навантаження на хребет. Використовуючи додатковий інвентар (резинки, еспандери, обважнювачі), ми можемо максимально опрацювати м'язи ніг, сідниць, а також черевного преса.

Структура заняття

Перші 5—7 хв — це обов'язкова розминка, завдання якої підготувати наше тіло: серцево-судинну систему, м'язи, зв'язки до подальшої роботи.

Наступні 30—40 хв — це основна частина тренування, на якій виконуються різноманітні ізольовані вправи для м'язів ніг з використанням як власної ваги, так і додаткового обладнання. Мета таких вправ — максимально опрацювати «проблемні зони», покращуючи кровообіг і досягаючи необхідної «щільності» м'яза і його тонусу.

Кому підходить

Оскільки заняття проходить в партері (тобто на підлозі), це дозволяє прибрати осьове навантаження на хребет. Ідеально підходить для тих, кому показано виключити або зменшити навантаження на хребет, новачкам, які тільки почали тренуватися, а також людям з достатнім тренувальним стажем, які хочуть урізноманітнити свої тренування і поліпшити свою форму.

Результат

Відмінний м'язовий тонус, зменшення об'ємів і гарний настрій.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top