Press

Силове заняття, протягом якого навантаження рівномірно розподіляється тільки на зону м'язів черевного преса.

Структура заняття

Заняття починається із загальної розминки (5—10 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших навантажень.

Основний блок будується, зазвичай, за принципом виконання однієї вправи в один підхід, але в різних режимах (в різному темпі). В кінцевому підсумку ми виконуємо велику кількість повторень за підхід, що дозволяє досягти відмінного тонусу (30—35 хв.).

Як і після будь-якого тренування, в кінці заняття відбувається традиційний і необхідний стретчинг.

Кому підходить

Людям з абсолютно різним рівнем фізичної підготовки.

Результат

Відмінний тонус м'язів черевного преса.

Перспективи занять

Відразу слід зазначити, що вузька спрямованість занять, а також рівень навантаження дозволяють швидко створити бажаний рельєф м'язів преса. При цьому самі тренування проводяться у досить інтенсивному режимі, тому наростання навантажень повинно бути поступовим.

Більшість людей впевнені, що різновидів самих вправ мало, хоча насправді це далеко не так. Оскільки черевну порожнину підтримують абсолютно різні групи м'язів, то і необхідні навантаження орієнтовані на кожну з них:

  • прямі м'язи живота;
  • косі зовнішні м'язи;
  • поперечна група м'язів;
  • косі внутрішні м'язи.

Всі ці чотири групи виконують різні функції і однаково ефективно задіяти їх при активних заняттях можна виключно за рахунок правильного підбору вправ, а також їхньої інтенсивності.

Основні рекомендації

Існує ще один міф: нібито активні тренування преса дозволяють позбутися від зайвих жирових відкладень в області живота. Насправді вони або перерозподіляються по іншим зонам, або і зовсім нікуди не діваються. З цієї причини отримати жадані «кубики» вдасться лише в разі комбінування тренувань на прес з аквааеробікою, фітнесом та іншими заняттями, які мають жироспалюючий ефект.

Якщо ж ви ставите перед собою мету зменшити об'єм талії, то слід особливий акцент робити на так звані вакуумні вправи, які орієнтовані на роботу внутрішніх м'язових груп, що в підсумку дозволяє створити ідеальну форму живота.

Що ж стосується рівня навантажень, то експерти вважають найбільш ефективним той варіант, коли один підхід вимагає не більше 15 повторів. Обумовлено це тим, що саме при такому підході м'язи дійсно тренуються. Якщо ж істотно збільшити цей показник, то прес почне працювати на витривалість, при цьому зберігаючи свої основні фізичні параметри.

Правильне тренування Press

У будь-якому виді спорту діє одне залізне правило: що занадто, то не здраво. Це стосується і тренувань на прес, оскільки тут важливо не кількість вправ, а їхня якість і поєднання з іншими видами навантажень, включаючи кардіо тренування.

Цілком очевидно, що результативність багато в чому залежить від того, яку саме програму занять вибере тренер. Визначається цей параметр в залежності від фізичного рівня підготовки, гранично допустимих навантажень, стану організму і поставлених цілей. Якщо йдеться про зміцнення м'язового корсету, то тут необхідний один набір вправ, якщо є бажання досягти «кубиків» на животі — принципово інший.

Тренування Press в «Гран-Прі»

Безсумнівна перевага занять в нашому фітнес-центрі — точне розуміння тренерами потреб кожного клієнта і гнучкий підхід до створення програми тренувань в залежності від усіх необхідних чинників.

При цьому багаторічний досвід дозволяє запобігти будь-яким ускладненням в процесі занять, тим самим забезпечуючи максимальну ефективність силових навантажень без шкідливого впливу на організм.

Тренери з напрямку Press

Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Юлія В'юницька

Юлія В'юницька

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top