Секреты долголетия тибетских лам

Секреты долголетия тибетских лам

Досягнення гармонії свідомості, поліпшення тонусу тіла і загального самопочуття — це результат скрупульозної роботи над собою. Дізнайтеся секрети довголіття тибетських лам і розкрийте свої внутрішні можливості за допомогою авторського класу «Гран Прі», заснованого на спеціальних йога-практиках монахів.

Як ми застосовуємо секрети тибетських монахів

Тибетські практики — це не еліксир миттєвого результату, а довга й кропітка праця, яку доведеться виконати над тілом і душею. Якщо ви втратили баланс у щоденному поспіху, спокійний йога-клас стане ключем до врівноваженого життя і довголіття, де немає місця стресам і негативним емоціям.

Структура групового заняття будується на поступовому досягненні медитативного стану:

  1. Обов'язкова розминка готує суглоби до навантажень, включає вправи на дихання. Загальна тривалість — 5—7 хвилин.
  2. Основна частина побудована на йога-вправах і тибетській гімнастиці омолодження тіла, спрямованої на розвиток внутрішнього світу, зосередженості на хороших і позитивних моментах. Триває 30—40 хвилин.
  3. Заминка нормалізує дихальний ритм, сприяє релаксації. Тривалість — 5 хвилин.

Результат регулярних тренувань — збільшення тривалості життя за рахунок поліпшення роботи судин і циркуляції крові, нормалізації обміну речовин, активізації всіх органів і систем.

Протипоказання до вправ

Головна перевага авторського йога-класу — відсутність протипоказань. В якості основи для занять взято найкраще з тибетської гімнастики «П'ять перлин» і вправи «Око відродження» — практик здоров'я і довголіття, які будуються на 5 базових і простих вправах.

Всі рухи, що здійснюються, є плавними, без різких ривків і великих зусиль, не шкодять хребту — відвідувати такі тренування корисно в будь-якому віці. Єдина рекомендація: приступайте до гімнастики тибетських лам поступово, щоб навчитися регулювати «вдих-видих» і звикнути до притоку кисню.

Яким буде результат занять в клубі Grand-Prix

Йога-класи в «Гран-Прі» — це групові заняття в дружній атмосфері, які при регулярному відвідуванні змінять не тільки ваше тіло, але і сприйняття навколишнього світу. Ви збагнете мистецтво концентрації на моменті, отриманні радості від неспішності та розміреності життя. Вправи для довголіття приведуть до довгоочікуваної гармонії, яка в інтенсивному ритмі Києва стане справжнім порятунком.

Запишіться на заняття в «Гран Прі» за телефоном і почніть осягати тибетські йога-практики під керівництвом досвідченого тренера.

 

Тренери з напрямку Секреты долголетия тибетских лам

Валерій Макаров

Валерій Макаров

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top