Soft functional

Це унікальна система тренувань, що поєднує в собі основні елементи функціонального тренінгу і пілатесу. За своєю суттю належить до кондиційних (оздоровчих) тренувань, бо не дає навантаження на суглоби.

Як проходять заняття Soft Functional

Як і в будь-якій програмі тренувань, заняття з функціонального тренінгу починаються з невеликої розминки, що підготує ваше тіло до подальшої роботи.

Далі йде основна частина тренування. Спершу разом з інструктором ви вивчите і відпрацюєте вправи з функціонального тренінгу. Завдяки цьому ви детально ознайомитесь з технікою виконання кожного руху. Залежно від рівня складності заняття базові рухи можуть бути об'єднані в комплекс вправ (зв'язку). Функціональний тренінг в основному передбачає роботу зі своєю вагою, але окремі вправи можуть виконуватися з гантелями, з фітболом або іншим обладнанням.

В кінці заняття обов'язково робиться заминка.

Кому підходить Soft Functional

Функціональний тренінг доступний для всіх: для жінок, чоловіків і навіть для дітей. Цей напрямок фітнесу ідеально підходить для:

  • людей без досвіду занять в тренажерному залі або на силових тренуваннях;
  • людей, які хочуть навчитися правильній техніці виконання базових вправ;
  • тих, кому протипоказані більш інтенсивні фізичні навантаження;
  • людей, які не мають зайвої ваги, але просто хочуть тримати себе у формі.

Протипоказання для занять Soft Functional

Функціональний тренінг належить до щадного виду фітнесу, тому протипоказань практично не має. Більш того, він навіть рекомендується людям з проблемами опорно-рухового апарату, так як тренування несуть оздоровчий ефект.

Але все ж варто пам'ятати, що в деяких випадках фізичні навантаження протипоказані як такі. Лікарі, зазвичай, забороняють будь-яку фізичну активність при наявності:

  • важких захворювань крові;
  • новоутворень;
  • захворювань внутрішніх органів у стадії загострення;
  • високого тиску.

Результати занять Soft Functional

Головна особливість методики функціонального тренінгу полягає в тому, що акцент робиться не на спалюванні калорій, а на оздоровленні. Люди, які страждають від головних болей, проблем з міжхребцевими дисками, початкових стадій сколіозу вже через кілька місяців тренувань починають помічати значне поліпшення стану здоров'я.

Крім того, функціональний тренінг може стати для вас першим щаблем у світ фітнесу. Тут ви навчитеся правильно виконувати базові вправи, які використовуються в будь-яких інших напрямках.

Слід зазначити, що функціональний тренінг в чистому вигляді не призначено для схуднення. Але, поєднуючи функціональний і силовий тренінг (наприклад, кросфіт), або доповнюючи функціональний тренінг заняттями в тренажерному залі, ви можете добитися помітних результатів.

Soft Functional в «Гран-Прі»

Функціональний тренінг у Києві в клубі «Гран-Прі» — це комфортні зали, сучасне обладнання та професійні тренери. Наші тренери регулярно проходять навчання з функціонального тренінгу для підвищення своєї кваліфікації.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top