Strip-Plastic

Стрип-пластика — це танцювальний урок, побудований на плавних, граціозних рухах. Відвідуючи тренування з цього напрямку, ви відчуєте всю користь фітнесу і танцю.

Strip Plastic, Pole Dance і Go-Go: у чому різниця

Ці поняття часто підміняють один одного, що є неправильним. Принципова відмінність між ними полягає в тому, що стрип-пластику виконують без жердини (пілона). При цьому реквізитом можуть служити інші поверхні: стрип-пластику танцюють на стільці, на підлозі і т. д.

Але це далеко не всі відмінності. Часто пол-денс називають «стрип-пластикою з жердиною», що також є помилкою. Стрип-пластика — це в першу чергу танець, тоді як його «названий брат-близнюк» швидше належить до фітнесу. Тому, вибираючи стрип-пластику або пол-денс, варто враховувати ці моменти.

Що стосується гоу-гоу і стрип-пластики, то вони також мають чимало відмінностей. Перший по суті є в чистому вигляді клубним танцем, спрямованим на те, щоб запалити публіку, змусити її танцювати разом з вами. А ось стрип-пластика є скоріше танцем для коханого. Для одного глядача.

Як проходять заняття Strip Plastic

Уроки зі стрип-пластики починаються з розминки. Звичайно ж, вона буде танцювальною, як і все подальше тренування! Якщо у фітнесі розминка призначена в першу чергу для того, щоб розігріти тіло і підготувати його до навантажень, то тут завдання розминки — налаштувати ваше тіло на музику і дозволити розслабитися.

Основна частина заняття складається з двох блоків. У першій частині ви будете розучувати різні рухи і елементи стрип-пластики, а в другій — комбінувати їх у зв'язки, формувати танець.

Заключна частина тренування складається з вправ стрип-пластики більш повільного темпу, спрямованих на розслаблення м'язів і розтяжку.

Кому підходить Strip Plastic

Заняття зі стрип-пластики підходять усім, хто мріє навчитися танцювати або ж просто хоче отримувати задоволення від тренувань. На відміну від пол-денсу, стрип-пластика не підходить для дітей і чоловіків. А показання до занять дуже прості:

  • бажання розвинути гнучкість і граціозність;
  • непереборна тяга до танців;
  • прагнення розкрити свою внутрішню сексуальність.

Якщо це все про вас — приходьте на заняття зі стрип-пластики в Києві.

Крім того, стрип-пластика — це найкраще доповнення до процесу схуднення. Ми абсолютно впевнені, що, скидаючи зайві кілограми, не можна забувати і про внутрішні зміни. А користь стрип-пластики якраз і полягає в тому, що ви можете краще познайомитися з собою і своїм тілом.

Strip Plastic з нуля

Зовсім необов'язково мати будь-які танцювальні навички. Стрип-пластика цілком підходить для початківців, буквально рівня «з нуля». Вам не варто переживати про те, що заняття будуть занадто складні. Уроки стрип-пластики для новачків починаються з базових рухів, елементи йдуть від простого до складного. Але якщо ви все ж дуже боїтеся свого першого уроку зі стрип-пластики, можете спробувати станцювати вдома перед комп'ютером під уроки знаменитих тренерів. Наприклад, стрип-пластика з Кармен Електрою. Або ж взяти індивідуальне заняття чи майстер-клас у одного з наших тренерів.

Протипоказання для занять Strip Plastic

Так як стрип-пластика не передбачає інтенсивних фізичних навантажень, цей напрямок не має протипоказань.

На відміну від інших напрямків фітнесу, де є свої плюси і мінуси, користь і шкода, стрип-пластика не має негативних наслідків і не є травмонебезпечною.

Результати занять Strip Plastic

Відвідуючи танцювальні тренування зі стрип-пластики, ви зможете розвинути координацію, гнучкість, музикальність. Головне завдання цих занять — отримати заряд хорошого настрою і впевненість у собі. Вже через місяць тренувань ви побачите колосальний результат. З кожним заняттям ви будете виконувати рухи більш точно і гарно.

Strip Plastic в «Гран-Прі»

Навчання стрип-пластики в нашому фітнес клубі — це тренування в центрі Києва за доступною ціною. Це професійні, чуйні тренери, які покажуть вам, що ви можете і вмієте танцювати. Вони допоможуть розкрити таланти і зроблять танець невід'ємною частиною вашого життя.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top