Strong Legs

Силове тренування, спрямоване на розвиток сили м'язів ніг, яке також включає в себе ізольовану роботу над проблемними зонами, що дозволяє створити ідеальну форму ніг.

Як проходять заняття Strong Legs?

Заняття починається із загальної розминки (5—7 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших навантажень.

Далі ми переходимо до основного блоку, під час якого виконуємо різні вправи для м'язів ніг (базові та ізолюючі), наприклад: присідання, випади, станова тяга, відведення ніг, махи з обтяженням, підйом таза вгору та інші (30—35 хв.).

Після основного блоку йде другий міні-блок, спрямований на опрацювання м'язів черевного преса (5—7 хв.).

Заняття завжди завершується вправами на відновлення дихання і розтяжку всіх м'язових груп (5—7 хв.).

Кому підходить Strong Legs?

Людям з абсолютно різним рівнем фізичної підготовки.

Результат

Як мінімум від такого тренування можна очікувати великої кількості спалених калорій, адже тренування ніг і преса, зазвичай, забирає багато енергії.

Як максимум — вам забезпечений чудовий м'язовий тонус ніг і преса, гармонійні форми і гарний настрій.

Відмінні риси занять

Оскільки саме на ноги припадає максимальна кількість навантаження у повсякденному житті людини, то саме тонус їхніх м'язових груп дозволяє максимально ефективно уникнути перевтоми. Будь-який професійний спортсмен обов'язково зберігає в своєму арсеналі вправ ефективні методики збільшення м'язової маси ніг, незалежно від того, яким саме видом спорту він займається.

Головна мета таких занять — формування правильної структури м'язів ніг, надання їм привабливої ​​форми, а також помірне збільшення м'язів в об'ємі. При достатній інтенсивності Strong Legs дозволить також скинути кілька зайвих кілограмів, але основна його мета — саме коригування сідничних м'язів, литок й інших груп, на які припадає максимальне навантаження.

Також до числа переваг таких тренувань входять:

  • досить висока інтенсивність;
  • покращений кровотік;
  • підвищення загального рівня витривалості;
  • поліпшення самопочуття;
  • підвищення загального тонусу організму;
  • частковий вплив на м'язи преса.

Останній пункт відіграє відокремлену роль, оскільки допомагає дещо полегшити навантаження саме на ноги — виділяється частина тренування, орієнтована саме на прес. Така техніка розроблена тренерами фітнес-центру «Гран-Прі» та вже встигла довести свою ефективність і спроможність.

Показники ефективності

Цілком очевидно, що тренування виключно однієї групи м'язів далеко не так ефективне, як комбінування різних типів навантажень. Подібне рішення дозволяє не тільки поліпшити тонус бажаної частини тіла, але і благотворно впливає на нього в цілому.

Що стосується конкретного випадку, то такий тип аеробіки, який поєднує в собі вправи на ноги і прес, дійсно дає хороші результати. Обумовлено це тим, що обидві групи м'язів тісно взаємопов'язані між собою, тому односторонній розвиток однієї з них менш ефективний, ніж рівномірний розподіл з пріоритетом у сторону ніг.

Переваги Strong Legs в «Гран-Прі»

Оскільки тренери нашого фітнес-центру — справжні професіонали, то і підхід до організації тренувань у них відповідний. Гармонійне поєднання навантажень на різні зони тіла в межах одного тренування дають дійсно вражаючий результат і при цьому не доводять організм до виснаження.

Тому кожне заняття буде приносити максимум задоволення, гарантуючи ефективність і помітні результати в короткі терміни. Це дозволяє уникнути надмірних навантажень і втрати енергії, досягати бажаного під чуйним керівництвом професійного тренера.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top