TNT

TNT — це вид фітнесу, спрямований на точечне опрацювання окремих груп м'язів, у першу чергу ніг, сідниць і преса. Більша частина заняття складається із вправ ізольованого характеру, що дозволяють більш ефективно опрацювати проблемні зони тіла.

Як проходять заняття TNT

Заняття обов'язково починається з розминки, яка покликана підготувати тіло до інтенсивного тренування, а також уникнути травм.

Основний блок починається з декількох базових вправ, спрямованих на всі групи м'язів. Завдяки цьому тіло включиться в роботу і достатньо розігріється. Далі йдуть власне ізолюючі вправи. Для них може використовуватися додаткове обладнання: ізотонічні кільця, кругова резинка, обважнювачі. Закінчує основний блок цикл вправ для преса.

Завершується TNT-тренування короткою розтяжкою.

Кому підходить TNT

TNT належить до тренувань середнього рівня інтенсивності. Ці заняття підійдуть навіть тим, хто тільки починає свій шлях до красивого тіла. Особливо корисними такі тренування будуть для:

  • людей з сидячою роботою;
  • молодих мам, які хочуть прийти в форму після вагітності (потрібна попередня консультація з лікарем);
  • жінок з типом фігури «груша», які не можуть позбутися від локальних жирових відкладень на стегнах і целюліту.

Протипоказання для занять TNT

Приступаючи до силових тренувань, слід проконсультуватися з лікарем. Існує низка захворювань, при яких інтенсивні заняття можуть бути протипоказані:

  • варикозне розширення вен;
  • травми опорно-рухового апарату (остеохондроз, міжхребцева грижа);
  • онкологічні захворювання;
  • період загострення хронічних захворювань;
  • серцево-судинні захворювання;
  • вагітність (зверніть увагу на такий вид фітнесу, як Aqua Mama).

Результати занять TNT

Цей різновид силових тренувань спрямовано на опрацювання нижньої частині тіла: ніг, стегон, сідниць. Саме на них у першу чергу і буде помітний результат. При регулярних заняттях і правильному виконанні вправ ви зможете зробити свої м'язи сильними і пружними. Це, в свою чергу, вплине на стан шкіри, «апельсинова кірка» стане менш вираженою. Крім того, ви помітите поліпшення постави, так як вправи задіюють і м'язи спини.

TNT в «Гран-Прі»

Заняття TNT у нашому фітнес-клубі проходять під керівництвом кваліфікованих тренерів. Вони контролюють правильність виконання вами вправ, що мінімізує ризик отримання травм. Наш клуб має все необхідне для комфортного фітнесу, починаючи від спеціального підлогового покриття і закінчуючи додатковим обладнанням для занять (штанги, гантелі та інше).

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top