Zumba

Zumba — це сучасний напрям фітнесу, що знаходиться на стику силових тренувань і танцю. Zumba стала популярною завдяки таким знаменитим її шанувальникам, як Мадонна, Шакіра і Г'ю Джекман. А Мішель Обама навіть проводила майстер-класи для дітей з цього напрямку. Зараз зумбою займаються близько 15 мільйонів людей у різних країнах світу. Приєднуйтесь до них і ви!

Як проходять заняття з Zumba

Заняття побудовано на простих рухах з елементами латини, хіп-хопу та африканських танців. Тренування починається з невеликої розминки.

Основна частина заняття побудована на танцювальних треках різної інтенсивності, з різним темпом і стилем. Кожен трек в зумбі являє власну унікальну хореографію. Але так як рухи в ній родом з силових тренувань, навіть далекій від танців людині не важко їх запам'ятати. Вже через кілька занять ви будете відчувати себе впевнено.

Закінчується тренування заминкою і розтяжкою.

Кому підходить Zumba

Зумба — це танець, навчитися якому можна в будь-якому віці й маючи будь-який рівень фізичної підготовки. Вона підходить як для жінок, так і для чоловіків. Зумбою можуть займатися як люди літнього віку, так і діти. Зумба для дітей проходить в окремих класах — зумба кідс. Такий вид активності ідеальний для людей, які хочуть:

 • урізноманітнити звичні силові тренування;
 • отримувати ефективні кардіо навантаження, але не люблять біг;
 • розвинути відчуття ритму, координацію, пластичність;
 • опрацювати м'язи ніг, стегон, сідниць, живота;
 • отримувати не тільки фізичні навантаження, але і гарний настрій;
 • стати більш впевненими в собі, розкуто відчувати себе на танцполі.

Протипоказання для занять Zumba

Зумба належить до інтенсивних видів тренувань, тому має низку протипоказань:

 • інфекційні захворювання та запальні процеси в організмі (в період захворювання потрібно відмовитися від інтенсивних тренувань);
 • хвороби кісток і суглобів;
 • травми хребта та ніг;
 • серцево-судинні захворювання;
 • хвороби дихальної системи, астма;
 • варикозне розширення вен;
 • вагітність (необхідна консультація гінеколога).

Zumba для схуднення

Ефективність зумби для схуднення незаперечна. Її величезна перевага в тому, що почати заняття можна в будь-який час. Адже зумба — це відмінний фітнес для новачків, для дітей і навіть для літніх людей. Тому якщо ви вибираєте між зумбою і тренажерним залом, то не бійтеся віддати перевагу схудненню в ритмі танцю! Воно буде дуже ефективним. А на скільки можна схуднути — залежить від багатьох факторів — таких, як регулярність тренувань, ваша початкова вага, правильність харчування.

Результати занять Zumba

Залежно від інтенсивності тренування година заняття дозволяє спалити від 400 до 1000 калорій! Така ефективність пояснюється поєднанням силових і кардіо навантажень в одному тренуванні. Зумба ідеально підходить для людей, які хочуть скинути зайву вагу або зміцнити м'язовий корсет.

Але це ще не все! Вже через кілька місяців занять ви помітите, що ваші рухи стали більш граціозними, тіло — гнучким, а погляд — впевненим. Ви навчитеся чути ритм, відчувати музику і обігравати музичні ходи.

Де можна застосувати навички Zumba

Кожен вид спорту має свої плюси і мінуси, може нести користь і шкоду, але тільки не зумба! Здається, список її переваг нескінченний. Навчання зумбі дозволить впевнено піти в школу танців: сальса, бачата, реггетон, латино — все це буде вам під силу. Заняття дозволяють урізноманітнити звичне дозвілля, адже в Києві проходять майстер-класи і навіть зумба-вечірки на пляжі. Тільки й встигайте стежити за афішею!

Чи складно навчитися Zumba

Якщо ви ніколи не займалися танцями, перші уроки можуть здатися вам складними. Та найголовніше — ні в якому разі не зупинитися після уроку для початківців № 1. Вашому тілу потрібен час для адаптації. А крім того, тренування для новачків завжди починаються з розучування базових кроків і вправ. Повірте, вже через місяць занять ви побачите колосальну різницю між «до» і «після».

Чи можна займатися зумбою вдома

На сайтах можна знайти безліч відеоуроків зумби. Наприклад, зумба з Мета, зумба-фітнес з Бето Пересом, зумба голд для початківців і літніх, байландо і багато інших. Але починати ми все ж радимо з навчання в інструктора. Це забезпечить безпеку і ефективність вашої зумби. Заняття містять елементи аеробіки, особливо зумба стронг або зумба тонінг. І через незнання ви можете заподіяти собі шкоду. Але з часом, вивчивши базові елементи, ви можете використовувати відеоуроки як ранкову зарядку або додаткове заняття.

Чи потрібен спеціальний одяг для занять зумбою 

Для тренування ви можете купити той одяг, який вам подобається. Головне правило — вам у ньому повинно бути зручно. Одяг ні в якому разі не повинен сковувати рухи. Особливу увагу приділіть взуттю — воно повинне бути спортивним. Ціна слизького взуття може коштувати вашому здоров'ю занадто дорого.

Zumba в «Гран-Прі»

Заняття зумбою в «Гран-Прі» — це мікс спорту, позитиву, емоцій і веселощів. Наші тренери постійно підвищують свою кваліфікацію і стежать за новинками, щоб зробити тренування більш ефективними і різноманітними. Ви завжди отримаєте від них зворотний зв'язок у вигляді порад та підтримки. Зали в нашому фітнес-клубі оснащені згідно до всіх вимог безпеки і комфорту. Прийшовши до нас на заняття зумбою, ви не захочете відмовлятися від цих відчуттів, емоцій і настрою.

 

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top