Олександр Шупик
Олександр Шупик

Олександр Шупик

Відео

Майстер спорту України з боксу, Чемпіон міжнародного турніру з боксу імені В.М. Губанова, призер кубка Києва з боксу ... і це ще не все.

Любов до спорту, працьовитість і завзятість зробили Олександра майстром своєї справи, ну а його комбінований підхід до тренувань зробить ваші заняття цікавими і максимально продуктивними.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Володимир Кособродов

Володимир Кособродов

Тренажерний зал
Олександра Шахова

Олександра Шахова

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Антон Гречанюк

Антон Гречанюк

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Дмитро Миронов

Дмитро Миронов

Тренажерний зал, єдинборства
Олександр Мозарєв

Олександр Мозарєв

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Олександр Максимчук

Олександр Максимчук

Тренажерний зал, функціональний тренінг, групові програми
Марія Шмідова

Марія Шмідова

тренажерний зал, функціональний тренінг, групові програми, легка атлетика
Сергій Гошля

Сергій Гошля

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Любов Люзан

Любов Люзан

Тренажерний зал, пілатес, Гравіті, TRX, аеробіка
Юлія В'юницька

Юлія В'юницька

Тренажерний зал, функціональний тренінг, пілатес, Гравіті, TRX, степ
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Нінель Носуленко

Нінель Носуленко

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Наталія Полонік

Наталія Полонік

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Маргарита Рева

Маргарита Рева

Групові програми
Тетяна Сергієнко

Тетяна Сергієнко

Гімнастика
Євген Кравченко

Євген Кравченко

Бокс, функціональне тренування
Святослав Басов

Святослав Басов

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Павло Задирко

Павло Задирко

Бокс
Павло Чукреев

Павло Чукреев

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Олександр Сімейкін

Олександр Сімейкін

карате, айкідо, дитячий фітнес
В'ячеслав Савелов

В'ячеслав Савелов

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Артем Шандибін

Артем Шандибін

Сквош, бадмінтон
Андрій Ляхович

Андрій Ляхович

теніс
Влас Ісаєнко

Влас Ісаєнко

Бадмінтон
Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Настільний теніс
Лідія Дащенко

Лідія Дащенко

Теніс
Валентина Голік

Валентина Голік

Теніс
Олександра Білоус

Олександра Білоус

сквош
Олександра Воронкіна

Олександра Воронкіна

Сквош
Варвара Діткова

Варвара Діткова

Теніс
Вадим Васюк

Вадим Васюк

Настільний теніс
Ірина Донець

Ірина Донець

Плавання, аквааеробіка
Влад Рощин

Влад Рощин

Плавання
Ярослав Пилипенко

Ярослав Пилипенко

Плавання, аквааеробіка
Віталій Алпатов

Віталій Алпатов

Плавання
Олена Чернявська

Олена Чернявська

Плавання
Валерій Макаров

Валерій Макаров

Йога
В'ячеслав Гуцалюк

В'ячеслав Гуцалюк

Йога, fly-йога
Сергій Кириченко

Сергій Кириченко

Йога
Юлія Ященко

Юлія Ященко

Йога
Станіславська Іванка

Станіславська Іванка

Вихователь дитячої кімнати
Ольга Данилова

Ольга Данилова

Вихователь дитячої кімнати
Катерина Віконь

Катерина Віконь

Хореографія
Алі Бадрудінов

Алі Бадрудінов

Акробатика, дитячий фітнес
Go top