Ольховик Ілона

Ольховик Ілона

Освіта

Державний педагогічний університет (Переяслав-Хмельницький), факультет фізичного виховання.

Напрямки

Ушу саньда, кікбоксинг.

Досягненя

  • КМС по ушу.
  • Неодноразова чемпіонка України та переможниця міжнародних змагань з ушу саньда.
  • Чемпіонка Кубка Європи з кікбоксингу WAKO.

Історія успіху

Бажання займатися бойовими мистецтвами було ще з самого дитинства. Одного разу склалося так, що до нас в школу прийшов тренер і сказав, що проводить набір в секцію по ушу саньда. Ось я і вирішила використовувати цю можливість. Спершу мама не розділяла мого захоплення, тому що вважала, що цей вид спорту не для дівчаток, але я наполегливо тренувалася, без пропусків і навіть на вихідних, що і привело мене до перемог.

Розклад тренера

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Шевцов Владислав

Шевцов Владислав

Тренажерний зал
Міронов Дмитро

Міронов Дмитро

Тренажерний зал, єдинборства
Мозарєв Олександр

Мозарєв Олександр

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Чухрай Сергій

Чухрай Сергій

Легка атлетика
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Люзан Любов

Люзан Любов

Тренажерний зал, пілатес, Гравіті, TRX, аеробіка
В`юницька Юлія

В`юницька Юлія

Тренажерний зал, функціональний тренінг, пілатес, Гравіті, TRX, степ
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Кравченко Євгеній

Кравченко Євгеній

Бокс, функціональне тренування
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Чукреєв Павло

Чукреєв Павло

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Шупик Олександр

Шупик Олександр

Бокс
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Артем Шандибін

Артем Шандибін

Сквош, бадмінтон
Іваницька Ірина

Іваницька Ірина

Бадмінтон
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Раковчен Ярослав

Раковчен Ярослав

Бадмінтон
Ісаєнко Влас

Ісаєнко Влас

Бадмінтон
Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Настільний теніс
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Білоус Олександра

Білоус Олександра

сквош
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Магай Олександр

Магай Олександр

Сквош
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Брехова Валерія

Брехова Валерія

Настільний теніс
Соболта Ігор

Соболта Ігор

Теніс
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Чернявська Олена

Чернявська Олена

Плавання
Макаров Валерій

Макаров Валерій

Йога
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Юлія Ященко

Юлія Ященко

Йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top