Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Відео

Напрямок

Настільний теніс

Досягнення

  • Кандидат у майстри спорту
  • 2-х кратний призер чемпіонатів АР Крим
  • Багаторазовий чемпіон Алушти

Історія успіху

Спортивна кар'єра Максима, почалася в 5 років. Першим тренером був його батько. Тренування з ним тривали протягом перших 4-х років, після чого, Максим, займався професійно в Ялтинській школі настільного тенісу. Однак протягом всієї спортивної кар'єри, головним тренером Максима був все ж тато, який супроводжував його на всіх чемпіонатах, це були як регіональні, так і всеукраїнські змагання.

Бої з Максимом Вам допоможуть зміцнити фізичну роботу ніг, поліпшити загальну фізичну підготовку, реакцію і координацію, а також навчать швидко приймати тактичні й стратегічні рішення.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Мозарєв Олександр

Мозарєв Олександр

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Чукреєв Павло

Чукреєв Павло

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Магай Олександр

Магай Олександр

Сквош
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Чернявська Олена

Чернявська Олена

Плавання
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top