Розклад занять

пн

Details

11:30

Валеология (3-8 лет)

Ольга Данилова

Details

16:30

Конструирование (4-8 лет)

Станіславська Іванка

Details

17:00

Play Fitness (7-12 років)

Details

18:00

Aqua (12-15 років)

Віталій Алпатов

Details

18:00

Дитяча академія тенісу (4-5 роки)

Лідія Дащенко

вт

Details

11:30

Логика (4-6 лет)

Станіславська Іванка

Details

12:00

Yoga Kids (5-7 років)

Юлія Ященко

Details

16:30

Запоминайка (3-5 лет)

Станіславська Іванка

Details

17:00

Художня гімнастика (5-8 років)

Details

17:00

Кікбоксинг (8-12 років)

Ілона Ольховик

Details

18:00

Дитяча академія тенісу (6-7 років)

Лідія Дащенко

Details

18:00

Рибки (6-12 років)

Ярослав Пилипенко

ср

Details

11:30

Изо-Творчество (3-9 лет)

Ольга Данилова

Details

16:30

Читайлочка (3-6 лет)

Станіславська Іванка

Details

17:00

Дитяча академія тенісу (8-12 років)

Лідія Дащенко

Details

18:00

Aqua (12-15 років)

Віталій Алпатов

Details

18:00

Дитяча академія тенісу (4-5 роки)

Лідія Дащенко

чт

Details

11:30

Конструирование (4-8 лет)

Details

12:00

Yoga Kids (5-7 років)

Юлія Ященко

Details

16:30

Эйдетика (6-9 лет)

Details

17:00

Художня гімнастика (5-8 років)

Details

18:00

Дитяча академія тенісу (6-7 років)

Лідія Дащенко

Details

18:00

Рибки (6-12 років)

Ярослав Пилипенко

пт

Details

11:30

Планетолюбы (4-7 лет)

Ольга Данилова

Details

16:30

Изо-Творчество (3-9 лет)

Details

17:00

Play Fitness (7-12 років)

Details

18:00

Aqua (12-15 років)

Віталій Алпатов

Details

18:00

Дитяча академія тенісу (4-5 роки)

Лідія Дащенко

сб

Details

11:00

Художня гімнастика (5-8 років)

Details

11:00

Кікбоксинг (8-12 років)

Ілона Ольховик

Details

11:30

Запоминайка (3-5 лет)

Details

12:00

Дитяча академія тенісу (8-12 років)

Лідія Дащенко

Details

12:00

Дельфіни (7-12 років)

Ірина Донець

вс

Details

11:30

Логика (4-6 лет)

Ольга Данилова

Details

12:00

Дитяча академія тенісу (8-12 років)

Лідія Дащенко

Details

12:00

Bubbles (4-6 років)

Олена Чернявська

Go top