Силові класи

Тренуйтеся, досягайте бажаних форм і ставайте сильнішими разом з нами. Досконале обладнання та досвідчені тренери «Гран-Прі» змінять ваші уявлення про силові тренування! Які б цілі ви не ставили перед собою, наші фахівці допоможуть досягти їх в найкоротші терміни. Просторі зали, різноманітні силові тренажери, спеціальне покриття для підлоги, чудова вентиляція і потужна аудіосистема – все це силові класи «Гран-Прі»!

  • Простора зала, в який представлені кращі, на сьогоднішній день, тренажери
  • Спеціальне покриття для підлоги
  • Чудова вентиляція
  • Потужна аудіосистема, що задає тон тренуванням

Силові класи – основа фітнесу для всіх охочих. У цьому сегменті можна підшукати потрібний рівень тренувань, визначити для себе інтенсивність і регулярність, доцільність того чи іншого заняття.

1. Super Sculpt

Чудовий універсальний силовий клас. Усе навантаження розподілено так, що поступово пропрацьовуються всі м'язові групи і зв'язки. Як правило, у цьому класі навантаження середні, тому його рекомендують і новачкам, і досвідченим спортсменам для розігріву. Тренування триває 55 хвилин, у ньому обов'язково є три блоки: розминка, основний і заминочний.

2. Low Body Power

Цей клас особливий, оскільки все навантаження спрямоване на прес, сідниці і ноги. Рівень інтенсивності навантажень може різнитися, але однозначно заняття підходять усім. Красиві м'язи пресу, стрункі ноги та ідеальна форма сідниць гарантовані тим, хто обере цей клас.

3. Upper Body

Тут усе навпаки – пропрацьовуються м'язи пресу, рук, грудей, плечової зони і шиї. Клас рекомендований усім охочим, він може мати різну інтенсивність. Важливо, що з таких тренувань цілком можливо починати свої походи у фітнес-клуб.

4. Interval Plus

Особливістю цього виду тренувань є постійна зміна інтервалів з високою і низькою інтенсивністю. Також важливо, що в процесі заняття є два різних види навантажень: кардіо і силові. Це дозволяє відпрацювати на всі 100 % і отримати відмінний результат!

5. TNT

Цей силовий клас розроблений для тренування м'язів ніг і сідниць (в партері). У процесі використовується різний спортінвентар, що додає ефективності тренуванню і дозволяє досягти оптимальних результатів. Призначений клас і для чоловіків, і для жінок, при цьому рівень підготовки значення не має.

Силові класи в «Гран-Прі» – це чудова можливість почати змінювати своє життя тут і зараз. Підібравши комплекс тренувань або обравши певний клас, ви зможете досягти певної мети за умови регулярних занять. Тренерський склад клубу – це досвідчені спортсмени, які постійно розвиваються, переймають нові методики тренувань.

Обирайте з перерахованих силових класів ті, що найбільше приваблюють вас на даний момент, і починайте тренуватися. У процесі тренувань ви зможете відвідати кожен клас і розширити свої горизонти. Міцне тіло і здоровий дух – це тренд сьогоднішнього дня!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.