Функціональний тренінг

Функціональний тренінг – це, по суті, відпрацювання рухів, необхідних вам в повсякденному житті: ви тренуєтеся легко вставати і сідати, технічно перестрибувати перешкоди, нести важкі сумки, піднімати і утримувати на руках дитину - перелік можна продовжувати нескінченно. Функціональний тренінг вважається однією з найефективніших програм з точки зору поліпшення статури і опрацювання сили, швидкості, витривалості, гнучкості та координації рухів.

Функціональний тренінг – важлива і необхідна складова фітнес-програми сучасної людини. Суть цього напрямку в тому, що в процесі тренувань опрацьовуються навички, присутні в звичайному житті кожного: присідання і подолання перешкод, підйом ваги і багато іншого.

Просто і доступно

Тренування призначені для широкого кола людей – чоловіків і жінок, які хочуть бути сильними і рухливими, активними і спритними. Для занять важливо визначити рівень підготовки, підібрати додаткове спортивне обладнання та інвентар, а також інтенсивність. Спочатку такі тренування проводилися для підготовки атлетів до змагань, також функціональний тренінг був частиною вишкілу в США і Європі. Зараз цей фітнес-напрямок широко представлено в сегменті оздоровчих програм і комплексів для схуднення.

Плюси тренувань:

  • якісна розтяжка, скручування хребта;
  • загальне оздоровлення організму;
  • нарощування фізичної сили і спритності;
  • розвиток координації та реакції;
  • підтяжка тіла, покращення тонусу м'язів і багато іншого.

Програми мінімум і максимум

Починаючи займатися в фітнес клубі «Гран-Прі», ви зможете кинути виклик самому собі: чи зможу я, чи вийде у мене? Не сумнівайтеся: з часом тіло саме покаже, якого результату ви досягли. Отже, ви досягнете наступного.

  1. У ході занять ви розімнетеся, а потім почнете відпрацьовувати необхідні техніки: присідання і стрибки, підкачування м'язів ніг і рук, пресу, спини.
  2. Важливим моментом буде і темп – він завжди підбирається під групу, що зібралася – новачків або просунутих спортсменів.
  3. Відсутність травматизму досягається шляхом постійного контролю з боку тренера, оскільки корекція виконання рухів грає величезну роль під час занять.

У нашому клубі тренування проводяться досвідченими спортсменами, а зали для цього обладнані на найвищому рівні. Увесь спортивний інвентар належить до останнього покоління, а це означає, що і ефективність тренувань буде високою. Підібрати оптимальний час для тренувань зможе кожен, достатньо поглянути у розклад. Додайте до своїх занять функціональний тренінг – і дуже скоро ви зможете побачити результат! Швидше, вище, сильніше – ось ваш девіз на найближче майбутнє!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top