Пориньте у світ аквафітнесу! У розмаїтті групових програм «Гран-Прі» кожен знайде щось для себе: професіонали отримають серйозні навантаження, любителі – відпочинок і задоволення від плавання. У камерному, багатофункціональному басейні клубу і ті, і інші відчувають себе, як риба у воді!

 • Вода в басейні очищується озонуванням.
 • Максимальна глибина - 1,7 метра.
 • Басейн обладнаний потужними протитечіями, водоспадом і гідромасажем.
 • До послуг гостей гідромасажна ванна з автономною системою фільтрації води на 8 осіб.

Аквааеробіка – тренування для всіх! Цей вид фітнесу підійде вагітним жінкам і людям, що ослаблені після травм, а також тим, хто має хворі суглоби і проблеми з тиском – заняття в басейні практично не мають протипоказань. Ви досі не спробували такий чудовий вид фітнесу? Записуйтеся на тренування прямо зараз!

Плюси аквааеробіки

Серед безлічі переваг даного виду фітнесу варто перерахувати такі.

 • Безпека. Цей момент хвилює багатьох, але для занять не потрібно вміти добре плавати – спочатку людина одягає спеціальний пояс, який буде надійно утримувати її на плаву.
 • Величезний спектр вправ на розтяжку, пропрацювання м'язів. Важливо й те, що такі тренування – це чудове кардіонавантаження.
 • Неможливість отримати травму суглобів або розтягнення м'язів. Вода стане гарантією того, що такі неприємності не спіткають вас навіть у разі інтенсивних навантажень.
 • Рівномірність навантажень. Тут немає різких рухів і перепадів навантажень – всі вправи виконуються у доступному темпі, а вода виступає головним тренером – вона створює необхідний опір і допомагає пропрацювати кожен м'яз.
 • Відсутність перегріву. На відміну від тренажерного залу і групових тренувань у ньому, тут ви не будете пітніти і страждати від підвищення температури тіла.
 • Витрата калорій. Вона збільшена в порівнянні з «сухими» тренуваннями – це порадує охочих схуднути.

Тренування у воді в басейні «Гран-Прі» рекомендовані жінкам і чоловікам різних вікових категорій. Вони підходять тим, хто страждає на варикозне розширення вен, а також на інші захворювання, що є протипоказаннями до занять у фітнес-клубі. Вода – потужне джерело здоров'я, а в поєднанні з грамотно підібраною програмою вашого рівня підготовки вона стає способом впоратися з проблемами та зміцнити організм.

Вода в басейні нашого фітнес-клубу очищується тільки озонуванням, а це значить, що в процесі тренування свою порцію задоволення отримає і шкіра. Максимальна глибина становить 1,7 м, це комфортно для занять і дозволяє виконувати всі види запропонованих вправ як з додатковими елементами (нудл, рукавички, гантелі), так і без них. Наш басейн обладнаний гідромасажними системами (протитечіями, водоспадом), а після інтенсивного заняття ви зможете розслабитися в гідромасажній ванні, що вміщує до восьми персон.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top