Оздоровчий басейн фітнес-клубу «Гран-Прі» - оазис для тих, хто втомився від міської метушні.

Гідроаеромасажна ванна з автономною системою фільтрації води, водоспад, протитечія, римська і фінська парні, іншими словами - все необхідне для повного релаксу в нашому басейні.

Максимальна глибина басейну - 1,7 метра

Година в «Гран-Прі» здатна замінити вікенд тим, хто по-справжньому багато працює. Після плавання в басейні з найчистішої озонованою водою ви можете прилягти на комфортних лежаках і перевести подих перед наступним запливом, випити чаю і поспілкуватися одне з одним.

Заняття в басейні «Гран-Прі» проводять чемпіони світу та чемпіони України з плавання.

Смотреть фитнес видео
Смотреть фитнес видео

У розкладі фітнес-клубу «Гран-Прі» ви зможете знайти найбільш підходящі програми в аквазоні, а також зможете займатися індивідуально з будь-яким з наших тренерів.

Завжди раді вам, приходьте до нас в аквазону з близькими, з дітками або просто для релаксації наодинці, адже наш басейн ідеальний для будь-якого настрою.

.

Для дітей

Сміливо починайте прививати любов до плавання діткам і підліткам!

Наші тренери стануть кращими вихователями з поведінки у воді, зможуть не тільки навчити плавати вашу дитину, але й відточити техніку і майстерність

Для вагітних

Також пропонуються програми в басейні для вагітних. Інструктор виконує спеціальні вправи у воді для майбутніх мам, які дуже корисні і позитивно діють на організм вагітної жінки.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.