Ресторан

Go to content

Здорова й збалансована їжа – одна з основ гармонійного розвитку людини. Досягнення бажаних спортивних результатів без корекції харчування часто неможливе. 

Ресторан

У нашому ресторані ви забудете про міф, що корисна їжа не може бути смачною! У меню представлені класичні та сучасні страви як української, так і європейської кухні. Для їхнього приготування використовуються лише свіжі та якісні інгредієнти. Ми пропонуємо вам по-новому поглянути на здорову їжу, бо впевнені, що це – яскраві смаки, незвичайні поєднання продуктів і користь кожної страви.

Фітнес-бар

Це місце приємного релаксу та відновлення після тренування. Тут ви знайдете корисні напої, які наповнять вас енергією для нових звершень. В асортименті нашого бару – свіжоприготовані соки, елітні сорти ароматного чаю й кави, що неймовірно бадьорить. Також для досягнення високих спортивних результатів ми пропонуємо широкий вибір спортивного харчування від провідних виробників. Наші фахівці допоможуть вам у виборі таких добавок і нададуть всю необхідну інформацію. Адже саме правильно підібране спортивне харчування здатне надати необхідної сили, підвищити витривалість і, найголовніше, відновити витрачену енергію, а також допомогти вашому організму справитися з великими навантаженнями.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top