Дитячий фітнес

Go to content

Дитячий фітнес у «Гран-Прі»: маленькі кроки до великих перемог

Мрія батьків – бачити свою дитину здоровою і щасливою. Ми звикли здійснювати мрії, і ця не стане винятком!

«Гран-Прі» – сімейний фітнес-клуб, який задовольнить очікування найвимогливішого гостя. А це, як відомо, діти. Їм тут не доведеться нудьгувати, адже різноманітність класів і напрямків враховує особливості конкретної дитини при виборі виду спорту.

Наша команда професіоналів розробила спеціальні програми, що передбачають помірні фізичні навантаження. Така активність покращує здоров'я людини: підвищує імунітет, загартовує, розвиває такі важливі навички, як гнучкість, швидкість реакції і витривалість.

Окрім того, заняття фітнесом у «Гран-Прі» допомагають в навчанні. Вченими доведено, що фізична активність позитивно впливає на роботу мозку, розвиває вміння концентруватися, а також уяву і пам'ять. До того ж професійні тренери обов'язково формують в своїх учнях силу духу і лідерські якості.

Аквазона для дітей

Плавання – це вид спорту, яким займатися не просто можна, а потрібно! Це один з найбільш сприятливих і м'яких видів фізичного навантаження, що практично не має протипоказань. Часто заняття у воді призначаються для лікування захворювань хребта і суглобів. Окрім того, це найкращий спосіб профілактики розвитку сколіозу у дітей і підлітків. А естафети в плаванні вчать відповідальності за загальний результат команди.

Для юних плавців передбачено два типи занять: групові та індивідуальні. Обидва види тренувань проводять кваліфіковані тренери, які спеціалізуються на водних видах спорту. Групові заняття діляться на дві вікові групи: 6-12 і 12-15 років. При цьому тренер приділяє увагу кожному плавцю, поступово навчаючи правильній техніці. Персональні тренування – ідеальний варіант для першого знайомства з басейном. Навіть якщо дитина дуже сором'язлива або з якихось причин боїться води, індивідуальний підхід тренера допоможе подолати будь-які страхи!

Щоб показати дітям, що наполеглива праця та сумлінне ставлення до тренувань обов'язково дають результати, у «Гран-Прі» регулярно проводяться змагання з плавання. Юні спортсмени підіймаються на сходинку вище, показують свої результати. Звичайно ж, переможці нагороджуються іменними дипломами, кубками та медалями.

Дитячий клуб «Гран-Прі» – це більше ніж просто заняття спортом. Окрім фізичного розвитку, тут ваша дитина зможе реалізувати лідерські навички та творчі здібності. Різноманітність класів дозволить вибрати саме той вид спорту, який буде близький вашій дитині. Адже ефективним буде лише те тренування, на яке вона піде із задоволенням! Для цього ми розробили спеціальні дитячі програми, які передбачають вправи в ігровій формі. А чуйні тренери допоможуть дитині освоїтися в колективі і проявити себе.

Дитячий клуб


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top