Йога та пілатес

Йога та пілатес

Відкрийте для себе сили чистого розуму для перевтілення. Вдосконалюйте своє тіло і душу разом з кращими тренерами Києва.

У «Гран-Прі» створені ідеальні умови для тренувань, тому від вас вимагається лише одне - почати.

 • 2 групові й 2 індивідуальні зали для занять йогою
 • Відмінно-обладнаний зал для занять пілатесом
 • Чудовий тренерський склад

Йога та пілатес – модні й корисні напрямки фітнесу, що підходять більшості людей. У клубі «Гран-Прі» є все для ефективних занять.

3 причини записатися на йогу

 1. Йога – прекрасний спосіб змінити не лише тіло, а й власні думки, спосіб життя в цілому. Різні рівні занять у фітнес-клубі дозволять почати тренуватися тим, хто ще нічого не знає про йогу, і продовжити – шанувальникам цієї фітнес-філософії.
 2. Різний час занять йогою подарує можливість спланувати свій день і зробити тренування ефективними.
 3. Тренерський склад у нашому клубі вирізняється професіоналізмом, а також умінням знайти правильну мотивацію та підхід до кожного гостя – початківця або просунутого.

Йога рекомендована практично всім, вона дозволяє плавно й неспішно привести до ладу тіло. Про серйозні навантаження тут не йдеться, однак це зовсім не означає, що ви не зміцните м'язовий корсет або не прокачаєте ноги. Водночас такі тренування допоможуть досягти суттєвих результатів, адже в процесі виконання асан будуть присутні всі ознаки фітнес-навантажень.

3 плюси пілатесу в «Гран-Прі»

 1. У клубі створені оптимальні умови для занять у групах: просторий зал, наявність необхідного інвентарю (м'ячі, кільця, столи, реформери), тренери, які знаються на цьому виді тренувань.
 2. Цей напрямок розрахований на абсолютно різний рівень базової підготовки: початковий, середній, просунутий.
 3. Пілатес – чудовий спосіб відновитися після травм і операцій, пологів, тривалого годування малюка. Тренування проходять у плавному темпі, але це зовсім не означає відсутність оптимального навантаження.

Чим схожі та відрізняються йога та пілатес

Існує думка, що йога з пілатесом дуже схожі, але насправді це не зовсім так. Варто розглянути, що об'єднує ці два напрямки.

 • Тренування спрямовані на загальне оздоровлення, зміцнення організму.
 • У процесі занять не буде силових вправ, але грамотно складений порядок виконання дозволить планомірно рухатися до мети – красивого й стрункого тіла.
 • Щоб побачити результат, треба тренуватися регулярно і тривалий час.

А чим же відрізняються ці дві системи тренувань? Ось найважливіші моменти.

 • Йога – це не просто фітнес, а й духовні практики. Її історія налічує пару тисяч років, безліч поколінь та їхніх традиції. Пілатес – відносно «свіжий» напрямок тренувань.
 • Асани (вправи) в йозі передбачають статику. Кожна з них має свою мету. У пілатесі ж все підпорядковано руху, хоч і плавному.
 • Дихання в йозі і пілатесі різне: у першому випадку воно є частиною гармонійної системи, а в другому – лише способом не перенапружуватися під час виконання вправ.

Завітайте у «Гран-Прі» та насолоджуйтеся змінами у своєму тілі!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.