Ставайте сильнішими і здоровішими разом з досвідченими реабілітологами нашого клубу. Міофасціальна терапія, лікувальна фізкультура, розтягування зв'язок і правильне дихання. З одного боку, ефективне тренування, а з іншого – чудовий спосіб розслабитися.

Після травм або тривалих хвороб, вагітності та пологів, багатьох складних ситуацій в житті обов'язково потрібне відновлення. Це стосується і фізичної форми, і емоційного стану. Фітнес-клуб «Гран-Прі» пропонує унікальні методики, зібрані в одному місці.

Міофасциальна терапія

Цей вид тренувань спрямований на відновлення рухливості, вплив здійснюється на хребет і суглоби. Поступово біль минає, а натомість ви отримуєте радість від рухів, гнучкість, пластичність, розтяжку. Спочатку тренер проведе своєрідну діагностику, щоб скласти програму занять, окреслити мету. Що роблять на таких тренуваннях:

  • вправи на балансування;
  • стретчинг;
  • прокачування м'язів.

Особливість цього напрямку полягає в тому, що вправи виконуються максимально обережно і грамотно. Тренер стежить за кожним рухом, спрямовує і коригує – тільки таким чином вдається позбутися болю, спазмів та судом.

ЛФК

Незаслужено забута лікувальна фізкультура – одна з найважливіших складових відновлення тіла і духу. Коли здається, що тіло не працює, а м'язи зникли, саме такі вправи – прості і зрозумілі – приходять на допомогу. Особливістю лікувальних тренувань є індивідуальний підбір вправ і темпу, а результат завжди радує. Що на вас чекає під час лікувальної фізкультури:

  • розминка, балансування;
  • махи руками і ногами в різних положеннях;
  • нахили тулуба, присідання;
  • розтяжка в положенні стоячи, сидячи, лежачи.

Обирайте зручний час і приходьте в клуб за новими враженнями. Дуже скоро результат від реабілітації і відновлення буде відчутним і помітним, а стан всього організму буде радувати. Тренування необхідно зробити регулярними, щоб тіло поступово звикало до навантажень, а м'язи почали працювати.

Реабілітологи фітнес-клубу «Гран-Прі» – це фахівці, кожен з яких має величезний досвід у цій сфері. Обираючи тренування і тренера, ви гарантовано отримаєте той результат, який необхідний. Заняття проходять в прекрасних залах клубу, де є все необхідне: інвентар та спортивне обладнання, музичний супровід і вентиляція.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top