Азартний і захоплюючий бадмінтон чудово підходить для того, щоб непомітно для себе втратити тисячі калорій і отримати заряд бадьорості і позитиву.

Тренери «Гран-Прі» готові провести інструктаж, а також навчити вас техніці і правилам гри. У клубі обладнані зручні корти для бадмінтону, а також є можливість взяти в оренду волан і ракетки. Якщо бажання пограти спіткало вас спонтанно, адміністратор клубу надасть все необхідне. Крім цього, в разі якщо струни на ракетці порвалися в ході азартної гри, клієнтам клубу пропонується сервіс з перетяжки струн. Власне, всі умови для ефективного заняття спортом і навіть більше.

Прекрасний ігровий вид спорту – бадмінтон увійшов до списку фітнес-напрямків і швидко став популярним. Поєднання кардіонавантажень і азарту вражає, а крім того, це гра, де можна обирати собі партнера. Рекомендований бадмінтон всім – від студентів до пенсіонерів, адже головна особливість напрямку – постійний рух.

Трохи історії

Бадмінтон – цікавий парний вид спорту, де гравці виходять на спеціальний майданчик з сіткою і перекидають через неї волан за допомогою ракетки. Починаючи з 1992 року, ця гра увійшла в олімпійський список, у неї грають на всіх континентах. Правил у гри не так багато, тому освоїти ази може навіть маленька дитина.

Плюси бадмінтону в «Гран-Прі»

  • Загальна фізпідготовка і кардіонавантаження.
  • Заняття рекомендовані всім віковим категоріям.
  • Інтенсивність тренування допомагає спалювати калорії під час азартної гри.
  • Є можливість покращувати свою техніку, граючи з тренером.

Окрім усього перерахованого, заняття бадмінтоном є чудовим тренуванням для очей і розвитку швидкості реакції. Так, напружуючи очі для стеження за воланом, можна добре поліпшити гостроту зору – це дуже важливо для людей, які багато часу проводять за комп'ютером в офісі. А ось недоліків у гри немає: єдине, що може зробити неможливим саму гру – це сильний вітер.

Обладнання та інвентар

У нашому клубі є все для того, аби ви почали тренуватися тут і зараз.

  1. Прокат ракеток і воланів. Обирайте на свій смак та гаманець – і насолоджуйтеся грою.
  2. Ремонт і сервіс з перетяжки струн. Не потрібно шукати, де відремонтують ракетку – все можна зробити у нас.

Обирайте час для занять, бронюйте його на ресепшені – і рухайтеся вперед, до нових перемог!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top