Великий теніс

Гра у великий теніс вже давно завоювала весь світ. Але фітнес клуб «Гран-Прі» створив такі умови для гри в теніс, що тут ви не тільки займаєтеся спортом, а й отримуєте естетичне задоволення.

Корти в Гран-Прі

це найсучасніші майданчики в столиці для гри в теніс.

8 причин грати у великий теніс в клубі Гран-Прі

  1. Кожен тенісист знає, як важливо для хорошої гри покриття корту. У клубі «Гран-Прі» використовується іспанське покриття GreenSetTrophy. Це одне з найсучасніших і найкращих покриттів для тенісних кортів в світі. Саме на такому покритті проводяться найбільш значущі і престижні турніри ATP, WTA, Кубок Девіса і інші.
  2. Наші тенісні корти мають стандартні розміри - 18х36 метрів, а висота стель складає 7 метрів. Ганні Курніковій, Кароліні Возняцкі, Давиду Ферреру, Андрію Медведєву, Євгену Кафельникову, Олександру Долгополову і іншим професіоналам, які грали на наших кортах, було комфортно і звично грати.
  3. Зручна локація в центрі Києва (вул. Володимирська 101), безкоштовна парковка з комфортним під'їздом і зручний графік роблять клуб максимально доступним для всіх бажаючих займатися тенісом.
  4. Після напруженої гри гості клубу можуть відвідати сауну або римську парну. Відвідування сауни і все необхідне приладдя входять у вартість відвідування кортів.
  5. Команда нашого клубу створює атмосферу, яка максимально сприяє активному відпочинку. У клубі продумана інфраструктура, приємний персонал та улюблена музика. Ми робимо все для того, щоб наші клієнти хотіли до нас повернутися.
  6. Корти в Гран-Прі - це найсучасніші майданчики в столиці для гри в теніс. Тут застосовані найбільш інноваційні технології для обладнання кортів.
  7. Професійний тренер допоможе освоїтися на корті і викладе уроки тенісу на високому рівні.
  8. Вартість гри в великий теніс в клубі Гран-Прі доступна для всіх поціновувачів якісного сервісу і хорошої гри.
 

Тенісна тренувальна стінка Grand Prix Open-Air для відпрацювання точності і техніки ударів

7.00-23.00 – будні дні
8.00-22.00 – вихідні і святкові дні

Приходьте і отримуйте задоволення від дійсно професійного підходу до великого тенісу!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top