Сіренко Віталій

Сіренко Віталій

Освіта

 Національний Педагогічний Університет імені М.П.Драгоманова.

  •  Фізичне виховання, 
  •  Вчитель фізичної культури, керівник спортивних секцій
  •  Спеціаліст з ЛФК та масажу. 

Напрямки

 тренажерний зал, нарощування м'язової маси, функціональний тренінг, TRX, CrossFit 

Досягнення

  • Кандидат у майстри спорту з Самбо.
  • Чемпіон України з боротьби на поясах.
  • Член збірної України з Дзюдо з 2000 - 2003р

 

   Історія успіху

Зі спортом пов'язаний більше ніж як  30 років та понад 20 років тренерської діяльності. В юному віці займався боротьбою (дзюдо, самбо). Після спортивних досягнень в боротьбі вирішив здобути спортивну освіту та стати професійним тренером. З 2003 р. працював тренером  в багатьох фітнес клубах Києва та закордоном, де удосконалював себе, працюючи з кращими майстрами фітнес індустрії.

Розклад тренера

Вторник
12:00
Вторник
17:00
Четверг
12:00
Четверг
17:00
Суббота
11:00
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, сквош, функціональній тренінг, реабілітаційні тренування, стретчінг,
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Шкода Валерія

Шкода Валерія

Стретчинг, Barre, хореографія.
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Дудяк Іван

Дудяк Іван

Бокс, кікбоксінг
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Снітко Ігор

Снітко Ігор

Плавання, плавання на відкритій воді, підготовка до змагань.
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Герасименко Анастасія

Герасименко Анастасія

Плавання, синхронне плавання.
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top