Functional Training

Високоінтенсивне тренування, спрямоване на розвиток функціональних можливостей організму.

Структура заняття

Заняття починається із загальної розминки (5—10 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших інтенсивних навантажень.

Основна частина заняття складається з виконання різних вправ функціональної спрямованості з використанням sand-bags (мішки з піском), петель TRX, роботи з власною вагою, спеціальних платформ та іншого обладнання.

Тренування починається з вправ низької інтенсивності, потім відбувається перехід до більш складних координаційних вправ і вправ високої інтенсивності.

В кінці заняття йде заминка і стретчинг.

Кому підходить

Заняття для підготовлених, з певним стажем тренувань і тих, хто не має протипоказань для занять спортом.

Результат

Тренування підходить для тих, хто не просто хоче «підсушити» своє тіло, а й прокачати всі м'язи, включаючи м'язи-стабілізатори, за одне тренування, а також і спалити максимальну кількість калорій. В результаті ваше тіло віддячить вам чудовою формою.

Комплекс вправ Functional Training

Відмінна риса таких занять у тому, що за принципом побудови вони дуже схожі на кросфіт, але при цьому охоплюють куди більшу кількість видів фізичних навантажень:

  • гімнастику;
  • аеробіку;
  • силові вправи;
  • кардіо навантаження;
  • важку атлетику та ін.

На практиці такий підхід дозволяє гармонійно розвивати всі групи м'язів, ефективно спалювати зайві калорії та нарощувати м'язову масу. Ще одна особливість полягає в тому, що Functional Training не має будь-яких обмежень і може включати в себе різні групи вправ, підібрані тренером під конкретний рівень фізичної підготовки або очікуваний результат.

Важлива особливість полягає в динаміці занять — вона досить висока, тому різні силові вправи чергуються між собою з різною інтенсивністю і періодами проміжного відпочинку.

Інвентар

Слід зазначити, що кількість інвентарю не обмежується практично нічим. Це можуть бути тренажери, гирі, гантелі, власна вага, скакалки та інші спортивні снаряди.

Умовно кожне заняття передбачає добірку різних вправ, які виконуються в режимі нон-стоп, що робить їх більш ефективними і дієвими. Важливий момент полягає в тому, що результативність таких занять безпосередньо залежить від програми, яку розробив тренер — вона повинна бути розрахована на певний рівень фізичної підготовки, стан здоров'я та інші показники кожного учасника групи.

Результативність занять

При активних тренуваннях організм приходить в тонус, поліпшується обмін речовин, нормалізується робота серцево-судинної системи, а також збільшується приплив крові до всіх м'язів.

Такі вправи дозволяють не тільки підтримувати певний рівень фізичної підготовки, а й активно його нарощувати, експериментувати з вагами снарядів, рівнем навантаження і динамікою перемикання між різними видами вправ.

Functional Training в «Гран-Прі»

У нашому фітнес-центрі ви знайдете для себе все необхідне, щоб довести власне тіло до ідеалу за рахунок збалансованих тренувань під контролем досвідчених фахівців. Авторські розробки системи Functional Training дозволять підібрати оптимальний варіант пропорційно власним можливостям та досягти відмінних результатів у короткі терміни.

Важливу роль відіграє і комфорт проведення заняття, доступність спорядження і його великий асортимент, що дозволяє варіювати ступінь навантажень відповідно до індивідуальних потреб навіть при групових заняттях.

Тренери з напрямку Functional Training

Ігор Лубик

Ігор Лубик

Полонік Наталія

Полонік Наталія

Сіренко Віталій

Сіренко Віталій

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Читайте також

Go top