Приготуйтеся змінитися! Сайкл студія «Гран-Прі» зробить вас сильнішими і витривалішими, допоможе спалити тисячі зайвих калорій і прискорити метаболізм. Поєднання силових і кардіо-навантажень роблять сайкл одним з найбільш ефективних напрямків фітнесу, а гучна ритмічна музика наповнює тренування неповторним драйвом!

Звичайна поїздка на велосипеді навряд чи зможе доставити таке ж задоволення, як тренування в сайкл-студії «Гран-Прі».

  • 25 найсучасніших сайкл-тренажерів, обладнаних велокомп'ютерами
  • Імітація велогонки, максимально наближена до реальності

Сайкл – напрямок фітнесу, у якому задіяні стаціонарні велосипеди. За своєю суттю це імітація велогонки, але якщо в оригінальній гонці важлива швидкість, то тут є й інші важливі моменти. Ефективність тренувань дуже висока, саме завдяки цьому сайкл став популярний серед відвідувачів фітнес-клубу «Гран-Прі».

Тренажер + тренер = відмінний результат

Особливістю тренувального процесу є постійна зміна вправ. Так, це тренування можна назвати інтервальним, воно забезпечує потужне кардіонавантаження і дозволяє пропрацювати всі групи м'язів. Засновник напрямку – відомий американський велосипедист Джон Голдберг.

Завдяки розробленим у нашому клубі програмам сайкл проходить цікаво і ефективно.

  • Тренування супроводжує музика, що змінюється відповідно до етапів програми.
  • Постійно змінюється швидкість обертання педалей велосипедів.
  • Навантаження варіюються завдяки зміні положення тіла на велосипеді.

Завдяки високій інтенсивності занять ці тренування рекомендовані охочим позбавитися зайвої ваги. Тут схуднення як основна мета прекрасно поєднується з можливістю підтягнути все тіло, зробити його спортивним та рельєфним. Для того щоб побачити ефект, рекомендовано займатися сайклом не менше трьох разів на тиждень.

Плюси сайклу

  1. Відмінні показники інтенсивності – за одне тренування можна спалити до 600 калорій.
  2. Навантаження регулюється самостійно – у процесі заняття можна змінити швидкість і опір (таким чином зменшивши навантаження або збільшивши його).
  3. Завдяки інтервальному ефекту розвивається така якість, як витривалість – це важливо як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.
  4. Тренування підходять чоловікам і жінкам. Паралельно з тілом тренується і серцево-судинна система, поліпшується кровообіг.

Цей напрямок набагато ефективніший за звичайні кардіотренування, він чудово поєднується з силовими та іншими класами. Єдине але – сайкл не рекомендований новачкам, для тренувань важливий середній рівень підготовки. Важливо стежити за колінами, оскільки саме на них припадає найбільше навантаження у процесі занять.

Заняття сайклінгом захоплюють і змушують викладатися на всі сто. Досвідчений тренер та найкраще спортивне обладнання – ця пропозиція дійсно варта уваги! Записуйтеся на своє перше тренування і станьте справжнім шанувальником цього дивовижного виду фітнесу! «Гран-Прі» чекає на вас!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top