Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Відео

Освіта

Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Напрямки

Тренажерний зал

Досягненя

Чемпіон світу (W.A.B.B.A. World), Віце-Містер Всесвіт (NAC International), 6і-кратний чемпіон України з класичного бодібілдингу (UBPF, WABBA, NABBA, NAC).

Історія успіху

  • Я фітнес-експерт, еліт-тренер з досвідом роботи в преміум сегменті більше 10-ти років.
  • Спеціалізуюся на створенні гарних, здорових і атлетичних тіл (основному за рахунок спалювання жирів і набору м'язової маси).
  • Моїх знань в цій сфері вистачило для того, щоб зробити з себе: худенького і сором'язливого хлопчика, - Чемпіона світу з бодібілдингу; підготувати десяток чемпіонів і призерів змагань національного та міжнародного рівня; довести близько сотні людей до їх фітнес-цілей.
  • Також я є автором статей про тренування  і харчування для популярних інтернет-ресурсів та друкованих видань.
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Мозарєв Олександр

Мозарєв Олександр

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Чукреєв Павло

Чукреєв Павло

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Настільний теніс
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Магай Олександр

Магай Олександр

Сквош
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Чернявська Олена

Чернявська Олена

Плавання
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top