Тренажерний зал

Приємна атмосфера клубу, зручна парковка, привітний персонал - це все невід'ємні критерії успіху, але який в тому сенс, якщо спортивне обладнання не буде відповідати заявленому статусу. Керуючись саме таким принципом тренажерний зал фітнес-клубу «Гран-Прі» облаштували обладнанням кращих світових виробників.

Тренажери в «Гран-Прі»

Одна з найвідоміших торгових марок спортивних тренажерів італійського виробництва Tehnogym, яка безліч разів була офіційним постачальником Олімпійських ігор, також представлена в фітнес-клубі «Гран-Прі».

Фітнес-клуб «Гран-Прі» оснащений тренажерами Life Fitness і Hammer Strength.

У тренажерних залах клубу ви можете побачити силові тренажери цих брендів, а тренування на них принесе вам справжнє задоволення. Спортсмени світового рівня тренуються на обладнанні даних торгових марок, клієнти фітнес-клубу «Гран-Прі» мають можливість також займатися спортом на якісному обладнанні з мінімальним рівнем ризику для фізичного здоров'я.

З метою знизити ймовірність утворення черги до тренажерів, фітнес-клуб «Гран-Прі» оснащений оптимальною кількістю тренажерів, а найпопулярніші моделі продубльовані в декількох варіантах для того, щоб всім вистачало спортивного обладнання та очікування вільного тренажера ніколи не спіткало клієнтів «Гран-Прі». Займайтеся не перериваючись, без стресів і дискомфорту!

TRX в Гран-Прі

Досить оригінальним і функціональним обладнанням є TRX, яке дає можливість тренувати кілька м'язів одночасно. Цей тип обладнання активно використовують і для проведення групових тренувань, і для індивідуальних.


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top