Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Відео

Освіта

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Напрямок

Досягнення

  • Майстер спорту України з триатлону та плавання.
  • Багаторазовий учасник і призер змагань різного рівня з триатлону, плаванню, марафонського бігу, а також сквошу.
  • Дворазовий Ironman (3,86 км плавання, 180 км велосипед, 42 км біг)

Історія успіху

З раннього дитинства займаючись плаванням, виконав розряд Майстри спорту, потім спробував себе в секції тріатлону ФСТ «Динамо». Також виконав норматив Майстра спорту. Беручи участь в змаганнях з тріатлону, бігу і велоспорту на шосе, почав працювати тренером. Проходив навчальні курси з аквааеробіки, тренерські курси 3-го рівня Європейської Асоціації сквош. В Гран-Прі працює 10 років, з дня відкриття клубу.

Розклад тренера

Среда
7:00
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Сіренко Віталій

Сіренко Віталій

Тренажерний зал, функціональний тренінг, CrossFit
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, сквош, функціональній тренінг, реабілітаційні тренування, стретчінг,
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Шкода Валерія

Шкода Валерія

Стретчинг, Barre, хореографія.
Ксеник Ганна

Ксеник Ганна

Pilates, Stretching, Body Ballet, Barre
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Дудяк Іван

Дудяк Іван

Бокс, кікбоксінг
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Снітко Ігор

Снітко Ігор

Плавання, плавання на відкритій воді, підготовка до змагань.
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Герасименко Анастасія

Герасименко Анастасія

Плавання, синхронне плавання.
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Левченко Ганна

Левченко Ганна

Йога, Йога ідеального тіла
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top