Сквош – один з лідерів по спалюванню калорій

Спалювати калорії з задоволенням і азартом - це реальність! Все більше людей відкривають для себе досить новий і захоплюючий вид спорту - сквош. 

На перший погляд може здатися, що сквош дуже схожий на великий теніс. Дійсно, для гри в сквош використовуються м'яч і спеціальні ракетки, але на цьому схожість закінчується. Сквош - це симбіоз настільного тенісу та великого тенісу, ігри в більярд і бадмінтону. Для гри в сквош використовується порожнистий м'який м'яч, діаметром 4 см.

Гравці протягом гри знаходяться в безпосередній близькості одне до одного. І для того, щоб оперативно реагувати на випади суперника, гравець повинен бути максимально сконцентрований. Швидкість гри в сквош в три рази перевищує швидкість гри у великий теніс. Саме тому витрати калорій при грі в сквош значно вище. Так, за одну годину гри в сквош витрачається близько 1500 кілокалорій. 

Сквош – це стрімка гра і за напруженням емоцій вона значно перевищує інші подібні види спорту. Тому переможець визначається досить швидко і за годину гри можна провести кілька партій.

У клубі Гран-Прі проходять найголовніші змагання зі сквошу в країні.

У клубі Гран-Прі обладнані 4 сквош-корти

Гра в сквош, як правило, проходить в спеціальному закритому приміщенні - на сквош-корті. На стінах корту нанесена спеціальна розмітка, а підлога виконана з дерева.

Сквош-корти підходять для людей будь-якого віку. Навчитися грі досить просто. Кілька занять з інструктором дозволять вам швидко освоїтися на корті. Тренер зі сквошу не тільки розповість правила гри, але і поділиться секретами тактики і стратегії успішної гри.

У клубі Гран-Прі обладнані 4 сквош-корти, які повністю відповідають міжнародним стандартам гри. Компанія «McWil», яка виробляє корти для сквошу, має акредитацію Міжнародної Федерації сквошу і активно бере участь в проведенні міжнародних турнірів PSA (Асоціація Професійного сквошу).

Сквош розвиває не тільки фізичну витривалість і гнучкість, він позитивно впливає на серцево-судинну систему і покращує координацію рухів, увагу і рівень концентрації.

У клубі Гран-Прі проходять найголовніші змагання зі сквошу в країні. Для цього є всі можливості: зручне розташування, оглядові локації і високопрофесійні корти.

Гра в сквош - прекрасна можливість цікаво провести час, оздоровитися і позбавитися від зайвих кілограмів.

Сквош – один з лідерів із спалювання калорій


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.