Єдиноборства

Інтенсивні класи боксу, боротьби, тає-бо і рукопашного бою дозволять вам нанести нищівні удари по стресам, поганому настрою і зайвій вазі.

  • Наші тренери – досвідчені бійці, які швидко навчать вас впевнено рухатися не тільки в ринзі, а й поза його межами. 
  • Ринг, татамі, мішки, подушки, борцівські опудала, пневмогруші і манекени - тренування з боксу, тає-бо, боротьби і кікбоксингу навряд чи можуть бути ще ефективнішими. 
  • Підлога, що амортизує. 
  • Чудова аудіосистема і найкращі хіп-хоп треки для створення неповторної бійцівської атмосфери.

Бойові єдиноборства – популярний напрямок фітнес-тренувань у клубі «Гран-Прі»! Це чудовий спосіб осягнути філософію і стати сильнішим, зміцнити свій організм, отримати порцію адреналіну і випустити пару після важкого робочого дня. Найчастіше такі тренування обирають чоловіки, але й жінки зможуть обрати для себе заняття до смаку. На вибір: бокс, тай-бо або рукопашний бій.

Бокс

Не важливо, новачок ви чи вже маєте уявлення про бокс – наші тренери допоможуть вам освоїти базові рухи і удари, а потім розвиватися, нарощуючи свою міць і виграючи спаринги у противників. Ефективна підготовка всього тіла до бою – це обов'язковий елемент тренувань. Вам доведеться попрацювати, аби досягти результатів, але тим приємнішою буде перемога. Інтенсивність тренувань висока, до цього потрібно підготуватися – розігріти тіло кардіонавантаженнями, вправами на розтяжку і спритність. Важливо також розвивати швидкість реакції.

Тай-бо

Цей клас не схожий ні на що – оригінальне поєднання декількох видів єдиноборств (боксу, карате та тхеквондо), доповнене аеробними рухами і кроками, а на додачу – ще й силові вправи! Тренування проводяться під музику, що підсилює їхню ритмічність і дозволяє рухатися в заданому темпі. Плюси такого напряму фітнесу очевидні:

  • інтенсивне спалювання калорій;
  • розвиток витривалості, тренування дихальної системи;
  • покращення постави і координації рухів;
  • отримання навичок самооборони і багато іншого.

Рукопашний бій

Цей напрямок універсальний, він підходить і чоловікам, і жінкам, які хочуть здобути силу і гнучкість тіла, навчитися прийомам боротьби. Тут знадобиться серйозна підготовка, розтяжка і багато інших моментів, але досвідчений тренер завжди підкаже і допоможе в досягненні ваших цілей. Витривалість і координація рухів стануть бонусом до вміння вразити супротивника.

Всі ці класи належать до занять високої інтенсивності, але завдяки відпрацьованим програмам і досвіду тренерів доступні для широкого кола спортсменів. У залах для тренувань є все, що потрібно: амортизуюче покриття для підлоги, пневмогруші, найкращі манекени для відпрацювання ударів, ринг і татамі. Приходьте в «Гран-Прі» за новими перемогами!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ

  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top