Tae Bo

Високоінтенсивне аеробне тренування з елементами техніки східних єдиноборств.

Специфіка заняття полягає в тому, що воно побудоване на техніці (кроках, ударах руками і ногами, поворотах) єдиноборств. Даний урок адаптовано під формат аеробного групового фітнес-тренування з урахуванням підготовленості групи. Таким чином, ви зможете набагато простіше і швидше освоїти техніку рухів і виконувати їх з максимальною ефективністю.

Структура заняття

Заняття починається із загальної розминки (5—10 хв.), завдання якої — підготувати тіло до подальших інтенсивних навантажень. У розминку плавно включаються спеціальні кроки Tae Bo для адаптації та легкості виконання наступних комбінацій.

Протягом заняття ви розучуєте нескладну комбінацію кроків, ударів руками і ногами з чергуванням інтенсивності, що дозволяє досягти гарного кардіо та жироспалюючого ефекту.

В кінці тренування, зазвичай, йде блок на прес (5—7 хв.), вправи на відновлення дихання і стретчинг (5—7 хв.).

Кому підходить

Заняття підвищеної інтенсивності, тому необхідний певний тренувальний досвід, а також потрібно не мати протипоказань для занять спортом.

Результат

Дане тренування підходить тим, хто хоче «підсушити» тіло, зміцнити серцево-судинну систему, прокачати всі м'язи за одне тренування, ну і спалити максимальну кількість калорій. В результаті ваше тіло віддячить вам чудовою формою.

Чим цікаві вправи

Відмінна риса занять Tae Bo — поєднання відразу трьох різних видів тренувань:

  • бойове мистецтво тхеквондо;
  • прийоми традиційного боксу;
  • основні заняття звичної аеробіки.

Така комбінація декількох різних вправ дає відмінні результати, якщо людина націлена на спалювання зайвої ваги і швидке приведення власного тіла в спортивну форму. Примітно і те, що тренування однаково ефективні для чоловіків і жінок, що робить Tae Bo універсальним рішенням для кожного.

Важлива особливість Tae Bo в тому, що, крім силових навантажень, цей тип тренувань дарує відмінну можливість отримати емоційну розрядку, виплеснути негативні емоції і отримати з цього користь у вигляді підтягнутого тіла і відмінного настрою. На практиці такі заняття вирішують одразу кілька питань:

  • підвищення загального тонусу організму;
  • покращення координації рухів;
  • своєрідна заміна кардіо;
  • швидке і ефективне скидання зайвої ваги;
  • ефективний спосіб самооборони.

Останній момент є особливо актуальним для жінок, оскільки питання самозахисту завжди знаходяться в максимальному пріоритеті, а заняття Tae Bo дозволять завжди відчувати себе більш впевнено.

Правильний підхід до тренувань

Щоб почати займатися таким видом тренувань, необхідно мати мінімальну фізичну підготовку. Незважаючи на це, Tae Bo дійсно доступний кожному, а за допомогою досвідченого тренера навіть люди зі слабкою підготовкою поступово зможуть добиватися відмінних результатів.

При цьому ключова вимога — регулярність тренувань, розумний підхід до вибору інтенсивності навантажень, а також правильне харчування. Якщо всі ці рекомендації дотримані, то помітні результати можна отримати в мінімальні терміни.

Tae Bo у фітнес-центрі «Гран-Прі»

Tae Bo в нашому фітнес клубі займаються профільні тренери, тому кожна людина може захопитися цим цікавим і корисним видом тренувань. Бойові мистецтва, аеробіка, гімнастика і фітнес, доповнені емоційною розрядкою і благотворним впливом на весь організм, подарують особливі емоції, дозволяючи отримувати від кожного заняття максимум користі при цілком розумних фізичних навантаженнях.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top