Розклад занять

Для дорослихДля дітейOpen AirOnline
Студія 1
Студія 2
Зал Функціональний
Бійцівський клуб
Сайкл
Басейн

пн

Details

7:00

Aqua Fitness

Details

8:00

Yoga*

Макаров Валерій

Details

10:00

Pilates

Гайдученко Євгенія

Details

10:00

Aqua Mix

Пилипенко Ярослав

Details

11:00

Belly Dance

Мушинська Яна

Details

11:00

Fat Burn

Гайдученко Євгенія

Details

12:00

Strip-Plastic

Мушинська Яна

Details

12:00

Strong Legs+Press

В`юницька Юлія

Details

13:00

Корекція постави*

Соловйова Катерина

Details

13:00

Fitness mix

Полонік Наталія

Details

14:00

Stretch

В`юницька Юлія

Details

19:00

TRX

Полонік Наталія

вт

Details

9:00

TRX

Details

9:00

Yoga*

Гуцалюк В`ячеслав

Details

10:00

Tabata Mix

Details

10:00

Aqua Fitness

Шахова Олександра

Details

11:00

Pilates

Носуленко Нінель

Details

11:00

Step

Полонік Наталія

Details

12:00

Соловйова Катерина

Details

12:00

Details

12:00

Boxing

Задірко Павло

Details

13:00

Details

13:00

Stretch

Тетяна Соколовська

Details

18:00

Upper Body

Тетяна Соколовська

Details

19:00

Stretch

Тетяна Соколовська

Details

19:00

Boxing

Кравченко Євгеній

ср

Details

7:00

Cycle*

Олексій Алфьоров

Details

8:00

Yoga*

Макаров Валерій

Details

10:00

Aqua Power

Details

10:00

Pilates

Гайдученко Євгенія

Details

11:00

В`юницька Юлія

Details

11:00

Functional Training

Гайдученко Євгенія

Details

12:00

Корекція постави*

Соловйова Катерина

Details

13:00

Tae Bo

Полонік Наталія

Details

19:00

Procedos

Полонік Наталія

чт

Details

9:00

TRX

Details

9:00

Yoga*

Гуцалюк В`ячеслав

Details

10:00

Aqua Fitness

Details

10:00

Body Sculpt

Details

10:00

Strip-Plastic

Мушинська Яна

Details

11:00

Pilates

Носуленко Нінель

Details

11:00

Press

Тетяна Соколовська

Details

12:00

Procedos

Полонік Наталія

Details

12:00

Boxing

Задірко Павло

Details

13:00

Details

13:00

Гайдученко Євгенія

Details

14:00

Stretch

Гайдученко Євгенія

Details

18:00

TNT

Тетяна Соколовська

Details

19:00

Boxing

Кравченко Євгеній

Details

19:00

Stretch

Тетяна Соколовська

пт

Details

8:00

Yoga*

Макаров Валерій

Details

10:00

Aqua Noodles

Details

11:00

Upper Body

Гайдученко Євгенія

Details

12:00

Latina Mix

Соловйова Катерина

Details

12:00

TNT

Гайдученко Євгенія

Details

13:00

Stretch

В`юницька Юлія

Details

13:00

Корекція постави

Чернявська Олена

Details

13:00

Functional Training

Полонік Наталія

сб

Details

10:00

Yoga**

Макаров Валерій

Details

11:00

Functional Training

В`юницька Юлія

Details

12:00

Lower TNT

Ігор Лубик

Details

13:00

Stretch

Ігор Лубик

вс

Details

11:00

Interval Functional

Ігор Лубик

Details

12:00

Stretch

Ігор Лубик

Go top