Танцювальні класи «Гран-Прі» подарують вам гнучке тіло, стрункі ноги і прекрасний настрій на кожен день!

  • Наші зали укомплектовані кращим танцювальним обладнанням.
  • Наші динаміки звучать чисто і соковито.
  • Наші тренери навчать танцювати будь-кого!

Танці у «Гран-Прі» – це групові програми для всіх охочих. Не обов’язково мати балетну форму, важливо хотіти навчитися прийомам і крокам, рухам і, звичайно ж, відчути атмосферу того чи іншого виду танців. Досвідчений тренерський склад відкриє двері перед новачками у танцях або допоможе тим, хто вже має базові знання та вміння.

Програми у фітнес-клубі

Зумба. 

Чарівний енергійний мікс з танців та аеробіки, популярний у всьому світі. Тисячі жінок і чоловіків вже займаються зумбою, оскільки саме вона дарує їм не лише прекрасну форму, але й гарний настрій. По суті це набір танцювальних рухів під музику. Тренування дозволяють отримати потужне кардіонавантаження, розтяжку м'язів, допомагають вирівняти поставу.

Боді-балет

Сама назва свідчить про те, що тренування поєднує класику і сучасні руху. Цей напрямок для тих, хто мріяв стати біля балетного станка, але так і не наважився дотепер. Тренер проведе вас світом рухів з красивими назвами, навчить граційно робити різні па, поєднуючи їх з витонченими рухами руками. Тренування дозволяють стати стрункішими і отримати тіло своєї мрії у власному ритмі.

Леді-денс

Тренування для справжніх леді – мікс найрізноманітніших стилів танцю. Тут можна вивчити елементи латиноамериканських танців, навчитися рухам на пілоні, а також освоїти стилі vogue, heels, MTV тощо.

Танцювальні напрямки частіше популярні серед жінок, що цілком логічно: бажання красиво рухатися у танці притаманне представницям прекрасної половини. Однак не можна заперечувати той факт, що будь-які танці у «Гран-Прі» – це чудовий спосіб підтягнути все тіло, досягти гарної розтяжки, королівської постави, а також безліч інших бонусів. Прокачування м'язів відбувається із задоволенням, адже тут не потрібно займатися на тренажерах, все відбувається із задоволенням і під акомпанемент музичних треків, підібраних тренерами.

Розклад занять у фітнес-клубі «Гран-Прі» дозволить вам підібрати найбільш зручний час для відвідувань. Вранці, під час обідньої перерви або ввечері – оптимальний вибір стане початком вашого шляху в танцях, а результати будуть помітні дуже швидко. Пластика рухів і легка хода гарантовані, варто тільки записати у свій щоденник новий пункт – танці!


ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top