Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Відео

Освіта

Національний університет фізичного виховання і спорту України

Спеціальність - тренер зі спортивної гімнастики та фізичного виховання

Напрямок

Досягнення

  • Чемпіонка України з пауерліфтингу
  • Презентер фітнес конвенцій Nike

Історія успіху

Бути здоровою і красивою для Тетяни - це природно! Але при цьому вона вважає, що ніколи не можна ставити себе в жорсткі рамки!

Не можна насильно заганяти себе в тюрму жорстких тренувань і прісного харчування! У помірному благо, це саме той принцип, завдяки якому можна постійно знаходиться у відмінній формі, вважає Тетяна! Вона знає як досягти мети без жорстких обмежень, весело і невимушено йти по життю здоровою, в шикарному тілі!

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Мозарєв Олександр

Мозарєв Олександр

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Кравченко Євгеній

Кравченко Євгеній

Бокс, функціональне тренування
Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Боротьба, Гравіті, тренажерний зал, TRX
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Чукреєв Павло

Чукреєв Павло

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Раковчен Ярослав

Раковчен Ярослав

Бадмінтон
Ісаєнко Влас

Ісаєнко Влас

Бадмінтон
Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Настільний теніс
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Магай Олександр

Магай Олександр

Сквош
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Брехова Валерія

Брехова Валерія

Настільний теніс
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Чернявська Олена

Чернявська Олена

Плавання
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top