Stretch

Спеціальний комплекс вправ, спрямований на розтяжку м'язів всього тіла, підвищення еластичності зв'язок, сухожиль і поліпшення рухливості суглобів.

Структура заняття

Заняття починається з простих зігріваючих вправ для підготовки тіла до подальших навантажень. Відбувається розігрів м'язів, зв'язок і сухожиль для продуктивної та безпечної роботи.

Далі йдуть вправи для розтяжки всіх м'язових груп і поліпшення рухливості суглобів.

Кому підходить

Людям з абсолютно різним рівнем фізичної підготовки. Підходить також для тих, хто мріє сісти на шпагат.

Результат

Чудове відновлення м'язового балансу після силових або кардіо навантажень, приведення м'язів у необхідний тонус, поліпшення кровообігу, поліпшення рухливості м'язів і суглобів.

Ефективність занять

Особливість Stretch в тому, що ця категорія вправ часто застосовується в якості розминки або заминочного етапу при проведенні інших видів занять. Через здається, що подібні тренування не можуть похвалитися особливою ефективністю і служать виключно доповненням до більш «серйозних» вправ.

Насправді це далеко не так, оскільки існує величезна категорія людей, які мають відмінну фізичну форму і при цьому прагнуть поліпшити розтяжку своїх м'язів, тим самим досягаючи більш високих результатах в інших видах фізичних навантажень. Stretch в такому випадку стає просто незамінним, оскільки не тільки забезпечує пружність і гнучкість м'язів, але і чудово їх розігріває. На практиці це дозволяє вирішити відразу кілька питань:

 • поліпшити гнучкість суглобів;
 • підвищити ефективність нарощування м'язових груп;
 • покращити кровообіг;
 • омолодити організм;
 • підвищити загальний тонус.

Що стосується омолоджуючого ефекту, то він досягається за рахунок покращеної циркуляції крові, завдяки чому кисень у великих кількостях потрапляє в клітини, тим самим сповільнюючи процес старіння тканин, причому не тільки м'язових, а тіла в цілому.

Ключові рекомендації

Щоб уникнути негативних наслідків, заняття Stretch слід виконувати поступово, оскільки існує досить високий ризик розтягування м'язів. Якщо ж це сталося, то процес відновлення вимагає певного часу, тим самим порушується цикл тренувань. В такому випадку ні про яку ефективність занять не може бути й мови, тому надмірна старанність лише шкодить організму.

Ще один важливий момент — правильний підбір занять, їхня інтенсивність і періодичність. Практично всі тренери застосовують Stretch в якості додаткової програми між іншими видами тренувань, але сам стретчинг можна виділити і в окрему категорію занять. У такому випадку важливо враховувати цілий ряд факторів:

 • рівень фізичної підготовки;
 • вік;
 • рівень піддатливості м'язів;
 • допустимий рівень навантажень;
 • тривалість кожного заняття.

Якщо за всіма цими параметрами робота тренера виконана правильно, то в результаті кожен може отримати дійсно податливі й готові до інтенсивних навантажень м'язи, а особливо серйозно налаштовані люди зможуть навіть сісти на шпагат. Примітно, що при правильному підході вік для такого досягнення не стане перешкодою, що істотно збільшує цінність і актуальність такого виду тренувань.

Stretch в «Гран-Прі»

Фахівці нашого фітнес-центру відрізняються професійним підходом до виконання своїх обов'язків, тому ефективність кожного проведеного заняття повністю окупає всі зусилля і витрати.

Завдяки індивідуальному підходу і розумінню потреб кожного клієнта навіть групові заняття стають гранично ефективними для кожного члена групи, що служить безперечною перевагою для тих, хто користується нашими послугами.

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top