Stretch

Спеціальний комплекс вправ, спрямований на розтяжку м'язів всього тіла, підвищення еластичності зв'язок, сухожиль і поліпшення рухливості суглобів.

Структура заняття

Заняття починається з простих зігріваючих вправ для підготовки тіла до подальших навантажень. Відбувається розігрів м'язів, зв'язок і сухожиль для продуктивної та безпечної роботи.

Далі йдуть вправи для розтяжки всіх м'язових груп і поліпшення рухливості суглобів.

Кому підходить

Людям з абсолютно різним рівнем фізичної підготовки. Підходить також для тих, хто мріє сісти на шпагат.

Результат

Чудове відновлення м'язового балансу після силових або кардіо навантажень, приведення м'язів у необхідний тонус, поліпшення кровообігу, поліпшення рухливості м'язів і суглобів.

Ефективність занять

Особливість Stretch в тому, що ця категорія вправ часто застосовується в якості розминки або заминочного етапу при проведенні інших видів занять. Через здається, що подібні тренування не можуть похвалитися особливою ефективністю і служать виключно доповненням до більш «серйозних» вправ.

Насправді це далеко не так, оскільки існує величезна категорія людей, які мають відмінну фізичну форму і при цьому прагнуть поліпшити розтяжку своїх м'язів, тим самим досягаючи більш високих результатах в інших видах фізичних навантажень. Stretch в такому випадку стає просто незамінним, оскільки не тільки забезпечує пружність і гнучкість м'язів, але і чудово їх розігріває. На практиці це дозволяє вирішити відразу кілька питань:

 • поліпшити гнучкість суглобів;
 • підвищити ефективність нарощування м'язових груп;
 • покращити кровообіг;
 • омолодити організм;
 • підвищити загальний тонус.

Що стосується омолоджуючого ефекту, то він досягається за рахунок покращеної циркуляції крові, завдяки чому кисень у великих кількостях потрапляє в клітини, тим самим сповільнюючи процес старіння тканин, причому не тільки м'язових, а тіла в цілому.

Ключові рекомендації

Щоб уникнути негативних наслідків, заняття Stretch слід виконувати поступово, оскільки існує досить високий ризик розтягування м'язів. Якщо ж це сталося, то процес відновлення вимагає певного часу, тим самим порушується цикл тренувань. В такому випадку ні про яку ефективність занять не може бути й мови, тому надмірна старанність лише шкодить організму.

Ще один важливий момент — правильний підбір занять, їхня інтенсивність і періодичність. Практично всі тренери застосовують Stretch в якості додаткової програми між іншими видами тренувань, але сам стретчинг можна виділити і в окрему категорію занять. У такому випадку важливо враховувати цілий ряд факторів:

 • рівень фізичної підготовки;
 • вік;
 • рівень піддатливості м'язів;
 • допустимий рівень навантажень;
 • тривалість кожного заняття.

Якщо за всіма цими параметрами робота тренера виконана правильно, то в результаті кожен може отримати дійсно податливі й готові до інтенсивних навантажень м'язи, а особливо серйозно налаштовані люди зможуть навіть сісти на шпагат. Примітно, що при правильному підході вік для такого досягнення не стане перешкодою, що істотно збільшує цінність і актуальність такого виду тренувань.

Stretch в «Гран-Прі»

Фахівці нашого фітнес-центру відрізняються професійним підходом до виконання своїх обов'язків, тому ефективність кожного проведеного заняття повністю окупає всі зусилля і витрати.

Завдяки індивідуальному підходу і розумінню потреб кожного клієнта навіть групові заняття стають гранично ефективними для кожного члена групи, що служить безперечною перевагою для тих, хто користується нашими послугами.

Тренери з напрямку Stretch

Ігор Лубик

Ігор Лубик

Маргарита Рева

Маргарита Рева

Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Юлія В'юницька

Юлія В'юницька

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top