Басов В'ячеслав

Басов В'ячеслав

Відео

Освіта

Київський Державний Інститут Фізичної Культури

Напрямки

Боротьба, функціональний тренінг, тренажерний зал.

Досягненя

  • Майстер спорту СРСР з класичної боротьби
  • Майстер спорту України з греко-римської боротьби

Історія успіху

  • У сім років прийшов в секцію класичної боротьби.
  • У 14 років був запрошений в школу-інтернат спортивного профілю.
  • За час навчання ставав переможцем і призером першості УРСР, республіканських і всесоюзних змагань серед юнаків з класичної боротьби.
  • Був переможцем Кубка СРСР серед шкіл-інтернатів з вільної боротьби.
  • З 1995 року провів п'ять сезонів, виступаючи в командному чемпіонаті Швейцарії з греко-римської та вільної боротьби, був тренером клубу.
  • У 1985 році у віці 19 років було присвоєно звання майстер спорту сварки з класичної боротьби.
  • У 1991 році закінчив повний курс Київського державного інституту фізичної культури за спеціальністю фізична культура і спорт.
  • У 2001 році присвоєно звання майстер спорту України з греко-римської боротьби.
  • З 2008 року працюю тренером в «Гран Прі».
ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Інші тренери

Кособродов Володимир

Кособродов Володимир

Тренажерний зал
Шахова Олександра

Шахова Олександра

Плавання, аква-аеробіка, тренажерний зал, програми для вагітних
Гречанюк Антон

Гречанюк Антон

Тренажерний зал, TRX
Іван Шахов

Іван Шахов

Тренажерний зал
Шевцов Владислав

Шевцов Владислав

Тренажерний зал
Міронов Дмитро

Міронов Дмитро

Тренажерний зал, єдинборства
Мозарєв Олександр

Мозарєв Олександр

Тренажерний зал, корекція ваги, групові програми, функціональний тренінг, кроссфіт
Гошля Сергій

Гошля Сергій

Тренажерний зал, фізична реабілітація, функціональний тренінг
Ігор Лубик

Ігор Лубик

тренажерний зал, функціональний тренінг
Шматко Владислав

Шматко Владислав

Тренажерний зал, функціональний тренінг, фізична реабілітація
Чухрай Сергій

Чухрай Сергій

Легка атлетика
Лазарєв Дмитро

Лазарєв Дмитро

Тренажерний зал, функціональний тренінг, міофасциальний реліз.
Тетяна Соколовська

Тетяна Соколовська

Пілатес, стрип, латина, адажіо, аеробіка
Люзан Любов

Люзан Любов

Тренажерний зал, пілатес, Гравіті, TRX, аеробіка
В`юницька Юлія

В`юницька Юлія

Тренажерний зал, функціональний тренінг, пілатес, Гравіті, TRX, степ
Соловйова Катерина

Соловйова Катерина

Тренажерний зал, функціональній тренінг, TRX, реабілітаційні тренування, стретчінг, Пілатес, Reformer, степ-аеробіка, сучасна хореографія, латина, группові тренування
Носуленко Нінель

Носуленко Нінель

Pilates, Reformer, функціональний тренінг,реабілітаційний тренінг, TRX
Полонік Наталія

Полонік Наталія

Функціональний тренінг, Fitbox, TRX, групові програми, стретчинг
Гайдученко Євгенія

Гайдученко Євгенія

Функціональний тренінг, тренажерний зал, Пілатес, стретчінг, танцювальні напрямки.
Кравченко Євгеній

Кравченко Євгеній

Бокс, функціональне тренування
Задірко Павло

Задірко Павло

Бокс
Чукреєв Павло

Чукреєв Павло

Боротьба, TRX, тренажерний зал
Шупик Олександр

Шупик Олександр

Бокс
Ольховик Ілона

Ольховик Ілона

Савєлов В'ячеслав

Савєлов В'ячеслав

Сквош, бадмінтон
Олексій Алфьоров

Олексій Алфьоров

Сквош, сайкл, плавання, аквааеробіка
Катерина Варава

Катерина Варава

Настільний теніс
Артем Шандибін

Артем Шандибін

Сквош, бадмінтон
Іваницька Ірина

Іваницька Ірина

Бадмінтон
Конов Віталій

Конов Віталій

Бадмінтон
Раковчен Ярослав

Раковчен Ярослав

Бадмінтон
Ісаєнко Влас

Ісаєнко Влас

Бадмінтон
Максим Міхайлюченко

Максим Міхайлюченко

Настільний теніс
Голік Валентина

Голік Валентина

Теніс
Білоус Олександра

Білоус Олександра

сквош
Диткова Варвара

Диткова Варвара

Теніс
Магай Олександр

Магай Олександр

Сквош
Подворний Денис

Подворний Денис

Сквош
Брехова Валерія

Брехова Валерія

Настільний теніс
Соболта Ігор

Соболта Ігор

Теніс
Донець Ірина

Донець Ірина

Плавання, аквааеробіка
Пилипенко Ярослав

Пилипенко Ярослав

Плавання, аквааеробіка
Чернявська Олена

Чернявська Олена

Плавання
Анна Синиця

Анна Синиця

Плавання. Підготовка до змагань.
Олександр Безверхий

Олександр Безверхий

Плавання, тренажерний зал, функціональний тренінг, аква-аеробіка, реабілітаційний тренінг
Макаров Валерій

Макаров Валерій

Йога
Гуцалюк В`ячеслав

Гуцалюк В`ячеслав

Йога, fly-йога
Юлія Ященко

Юлія Ященко

Йога
Мушинська Яна

Мушинська Яна

стрип-пластика, східні танці, Dance-Mix, стретчинг
Go top