Boxing

Високоінтенсивний клас боксу, що розвиває координацію, силу, швидкість і тактичне мислення бійця. Клас передбачає навчання основам боксу, пересуванню в рингу, постановку ударів і, звичайно ж, тренування всіх груп м'язів.

Як проходять заняття з боксу

Будь-яке заняття починається з розминки (5—7 хв.) для підготовки серцево-судинної системи, а також опорно-рухового апарату до подальших навантажень.

Далі йде відпрацювання певних базових ударів, після чого ви будете відпрацьовувати комбінації з цих ударів.

Друга частина тренування складається зі спеціальних вправ для розвитку сили і витривалості, після чого йде відновлення і стретчинг.

Кому підходить Boxing

Заняття з боксу відмінно підійдуть усім, хто бажає покращити м'язовий тонус, координацію рухів, підвищити витривалість і зміцнити вестибулярний апарат. Рівень фізичної підготовки — середній і високий.

Результати

Покращення м'язового тонусу, підвищена витривалість, елементарні навички самозахисту і можливість приступати до більш складних видів фізичних занять з підвищеним навантаженням.

Тренери з боксу

Бійцівський клуб — навіщо він потрібен

Бійцівський клуб дозволяє досягти високого рівня фізичної підготовки за рахунок регулярних занять з поступовим нарощуванням рівня фізичних навантажень. Поетапно кожен відвідувач може досягти наступних результатів:

  • покращення рельєфу основних груп м'язів;
  • приріст м'язової маси;
  • поліпшення самопочуття і фізичного стану;
  • покращена реакція;
  • підвищення рівня координації рухів і балансування тіла.

Заняття боксом дозволяють розвивати абсолютно різні групи м'язів, оскільки більшість з них задіюються в процесі тренувань.

Основні переваги боксу

Поряд з поліпшенням загального тонусу організму бійцівський клуб дозволяє наростити м'язи і створити привабливий рельєф тіла. Примітно, що в першу чергу це стосується ніг і основних груп м'язів верхньої частини тіла. Обумовлено це специфікою занять, коли доводиться постійно переміщатися рингом, ухилятися, наносити удари і присідати, причому робити все це одночасно, змінюючи положення тіла практично щомиті.

Показово ще й те, що кожне тренування не побудовано виключно на відпрацюванні тих чи інших ударів, уклонів і присідань, але і доповнюється комплексом вправ на розігрів груп м'язів, а також розтяжку. Ось одна з основних причин, чому заняття з боксу популярні серед дівчат — це повноцінне комплексне навантаження, розраховане на загальний розвиток всього організму.

Яких успіхів можна досягти

При правильному і гармонійному підході бокс дозволить успішно наростити м'язи, поліпшити тонус і самопочуття, розвинути реакцію і навіть покращити пам'ять. Це багато в чому пов'язано з тим, що кожне тренування не обмежується виключно фізичним навантаженням, але також вимагає активної розумової діяльності, швидкого реагування на обставини, що змінюються, і прийому правильних рішень у найкоротші терміни.

Кому не варто займатися боксом

До числа протипоказань, які не дозволяють займатися боксом, можна віднести проблеми з серцево-судинною системою, хронічні травми й інші моменти, коли лікарі наполегливо не рекомендують робити акцент на подібних вправах.

Також можуть бути певні протипоказання через хронічні хвороби або фізичне виснаження, коли надмірно інтенсивні навантаження можуть викликати негативні наслідки для всього організму.

Boxing у фітнес-центрі «Гран-Прі»

Одним з найбільш вагомих переваг нашого спортивного центру залишається той факт, що тут кожен клієнт отримує експертні поради професійних тренерів, які можуть підбирати інтенсивність і рід занять відповідно до реальних потреб. Це дозволить досягти максимальних результатів у досить короткі терміни в щадному режимі.

Тренери з напрямку Boxing

Задірко Павло

Задірко Павло

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
  1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top