Aqua power

Aqua Power — силовий клас з використанням спеціальних водних гантелей. Прекрасно опрацьовує всі групи м'язів, розвиває силу і витривалість.

Як проходять заняття з Aqua Power

Всі заняття проходять у воді. Тренування починається з розминки з використанням базових рухів аквааеробіки. Завдання розминки — підготувати тіло до подальших навантажень і адаптуватися до перебування у воді.

Після розминки йде основний блок, який включає в себе вправи на всі м'язові групи, використовуються в основному спеціальні водні гантелі, а також власна вага тіла. Робота з водними гантелями досить інтенсивна, що дозволяє добре зміцнити верхню частину тіла. Зазвичай, заняття будується на виконанні однієї вправи в один підхід з чергуванням необхідних пауз між вправами на відновлення дихання.

Заняття обов'язково закінчується заминкою, вправами на відновлення і стретчинг.

Кому підходить Aqua Power

Клас Aqua Power підходить людям із середнім і високим рівнем фізичної підготовки, які націлені на підвищення тонусу і приріст м'язової маси. Рівень навантаження визначається в індивідуальному порядку, тому особливих протипоказань не виявлено.

Результат

Мінімальний результат — поступовий приріст м'язової маси, покращена координація, спритність і витривалість. Як максимум — відмінна спортивна форма, повноцінне формування всіх м'язових груп і можливість займатися більш важкими фізичними вправами з підвищеним навантаженням.

Тренери з напрямку Aqua Power

Aqua Power — ефективне тренування для підвищення тонусу м'язів

Особливість занять полягає в тому, що в процесі застосовуються спеціальні водні гантелі та інший допоміжний інвентар. За рахунок цього рівень навантажень відчутно зростає, дозволяючи досягти наступних позитивних змін:

 • збільшення тонусу і м'язової маси;
 • покращення роботи серцево-судинної системи;
 • відчутне зниження ваги;
 • створення рельєфу верхньої частини тіла;
 • поліпшення загального стану організму;
 • підтримання спортивної форми.

Заняття підходять як для чоловіків, так і для жінок із середнім або високим рівнем фізичної підготовки, які не мають медичних протипоказань до таких вправ.

Основні фізичні вправи

Оскільки основа занять з аквааеробіки з гантелями полягає в збільшенні навантажень і поступовому нарощуванні темпу вправ, для досягнення результату використовується спеціальний інвентар м'якого і жорсткого типів.

Середня тривалість кожного окремого заняття становить близько 20 хвилин, хоча може варіюватися за цілою низкою причин:

 • рівень фізичної підготовки;
 • мета виконання вправ;
 • інтенсивність досягнення результату;
 • стан здоров'я;
 • медичні протипоказання.

Заняття аквааеробікою такого типу проводяться під суворим контролем інструктора, аби уникнути будь-яких позаштатних ситуацій. Це дозволить кожному, хто займається, чітко визначити необхідний рівень навантаження і уникнути перевтоми, що контролює досвідчений тренер з усіма необхідними медичними знаннями.

Протипоказання класу Aqua Power

Особливих протипоказань для занять у басейні Aqua Power немає, але слід враховувати рівень фізичної підготовки і стан здоров'я. Найчастіше такі вправи не зовсім доречні для людей літнього віку, але й тут все залежить виключно від загального стану організму.

Також не варто перевантажувати організм вагітним й тим, кому протипоказані надмірні фізичні навантаження.

Тренери з напрямку Aqua power

Шахова Олександра

Шахова Олександра

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top