Step

Цей напрямок поєднує в собі класичне аеробне навантаження і танцювальні елементи. Всі вправи степ-аеробіки виконуються на спеціальній платформі.

Як проходять заняття Step

Заняття з аеробіки починаються з розминки. Вона спрямована на те, щоб підготувати тіло до подальших інтенсивних навантажень і налаштуватися на танцювальну хвилю. Мабуть, це єдина частина тренування зі степ-аеробіки, що проходить без платформи.

Основна частина заняття складається з декількох блоків. Звичайно ж, ні одне заняття зі степ-аеробіки не обходиться без розучування нових рухів. Під час заняття елементи будуть поступово ускладнюватися, сформуються танцювальні зв'язки. Для збільшення ефективності окремі зв'язки степ-аеробіки виконуються з гантелями або іншими обважнювачами. Це дозволяє опрацювати і верхню частину тіла.

Завершується тренування короткою заминкою для відновлення дихання.

Кому підходить Step

Заняття зі степ-аеробіки доступні для чоловіків, жінок і дітей, для людей з різною вагою і рівнем фізичної підготовки. Може здатися, що степ аеробіка для початківців занадто складна, але це лише перше враження. Враховуйте, що для початкового рівня зі степ-аеробіки тренери дають тільки базові кроки і прості зв'язки. А щоб ви краще запам'ятали рухи, інструктори промовляють назви основних кроків степ-аеробіки. Запам'ятовувати терміни степ-аеробіки не обов'язково, але це спростить вам завдання.

У процесі навчання степ-аеробіки ви непомітно для себе перейдете з початкового на просунутий рівень і, можливо, навіть захочете взяти участь у змаганнях з цього напрямку фітнесу!

Протипоказання для занять Step

Функціональна степ-аеробіка, як і практично будь-який напрямок фітнесу, має медичні протипоказання:

 • високий тиск;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • проблеми з опорно-руховим апаратом;
 • хвороби печінки і нирок;
 • наявність новоутворень;
 • післяопераційний період;
 • період загострення хронічних захворювань.

Категорично несумісні степ-аеробіка і вагітність, а також степ-аеробіка і варикоз!

Результати занять Step

Основні кроки степ-аеробіки дають навантаження для нижньої частини тіла. Саме на ногах, стегнах і сідницях ви побачите перші результати занять. Але так як зайві кілограми йдуть рівномірно, незважаючи на точечність навантаження, ваше тіло буде виглядати гармонійно. Крім того, комплекс вправ зі степ-аеробіки розвиває:

 • витривалість;
 • координацію;
 • відчуття ритму.

Step для схуднення

Головна користь степ-аеробіки полягає в можливості позбутися від зайвих калорій. За одне заняття ви можете спалити до 500 ненависних калорій! Завдяки інтенсивності рухів степ-аеробіка вважається одним з найбільш підходящих видів групових тренувань для допомоги в схудненні.

Step в «Гран-Прі»

Якщо ви шукаєте фітнес клуб для занять степ-аеробікою в Києві з прийнятними цінами, ви тільки-но знайшли ідеальне місце! Наші зали обладнані всім необхідним для комфортних, безпечних і ефективних занять. Наші тренери постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаючись на різних майстер-класах зі степ-аеробіки.

Тренери з напрямку Step

Наталія Полонік

Наталія Полонік

ЗАМОВТЕ ТУР КЛУБОМ
 1. Будь ласка, заповніть всі поля і менеджер «Гран-Прі» зв'яжеться з вами найближчим часом.

Go top