Стаття про клуб в Commercial Property

Стаття про клуб в Commercial Property

06.02.2015

«Гран-Прі» – законодавець тендецій в wellness-сегменті Києва

Рівно 5 років тому в Commercial Propetry вийшла стаття про новий, нікому невідомий фітнес-клубі з претензійною назвою «Гран-Прі». Його потенціал, відчувався вже тоді - вишуканий дизайн, розроблений відомим архітектором Джорджем Ростоком, дороге обладнання і дивовижна увага засновників до дрібниць не залишали ніяких сумнівів – клуб має велике майбутнє.

Сьогодні «Гран-Прі» з упевненістю можна назвати головним законодавцем тенденцій в wellness-сегменті Києва. Тут першими з'являються всі новинки світової фітнес-індустрії, тут працюють найкращі тренери, тут займаються найбільш шановані люди країни.

Артем Бойко, заступник директора фітнес-клубу «Гран-Прі» розповідає про зміни, які зазнав клуб за час свого існування, а також про подальші плани щодо поліпшення фітнес-центру.

Що змінилося в клубі за останні 5 років?

- З одного боку, сталося багато змін. Клуб став ще красивіше, більше і різноманітніше. Зайве ми відсікли, але багато додали. У нас з'явилися тенісні і бадмінтонні корти, безліч нових студій, сімейна роздягальня, мийка автомобілів. ... З іншого боку, все залишається як і раніше. Ми продовжуємо тримати найвищу планку в обслуговуванні клієнтів, і робимо максимум для того, щоб людина, яка прийшла до нас один раз, мала бажання повертатися знову і знову.

Чи багато людей займається в клубі?

Ні. У «Гран-Прі» ніколи не буде багато людей, це один з наших принципів. Як тільки до тренажерів починає вишикуватись черга, клуб перестає бути преміальним.

Як ви вирішуєте цю проблему?

При досягненні певної кількості людей, ми просто перестанемо продавати нові клубні карти. Власне, це ось-ось станеться, тому рекомендую всім, хто збирався стати членом клубу поквапитися.

Можливо варто задуматися про розвиток мережі?

Поки що ми відмовилися від цієї ідеї. У нас багато планів щодо чинного клубу. В цьому році ми плануємо відкрити студію більярду, вдосконалити нашу велостудію, закупити нові тренажери. Фітнес-технології розвиваються дуже швидко, і нам, як одному з провідних гравців ринку, важливо постійно тримати руку на пульсі.

Що було найскладнішим за роки існування клубу?

Важко сказати. У «Гран-Прі» дивовижна команда - ми всі щиро любимо свою справу. Тому і складності сприймаються легко. Мабуть, самим непростим за ці роки було вибудовування клієнтського сервісу. Але, думаю, ми з цією справою впоралися. Пройдіться по клубу - таких щирих посмішок персоналу ви більше не зустрінете ні в одному закладі Києва. Все тому, що наші співробітники, дійсно, раді вас бачити!

Вперед
Go top